Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi a megengedett max súly...

Mennyi a megengedett max súly amit meg lehet emelni biztonságosan korai terhességnél?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy terhes vagyok e még van pár napom mensiig de érdekelne mennyire tudja befolyásolni akár a beágyazódást is ha az ember fizikai munkát végez,mennyit emelhetek max??

2015. jún. 8. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen emelsz, akkor annyi. Súlyemelő kismama sportolót is láttam már. Attól függ, mihez vagy hozzászokva. Én 16 hetes vagyok és emelgetem napi szinten többször is a 13kg-s nagyot. Teljesen természetes dolog, hogy terhesen nem áll meg az élet. A gond akkor van, amikor valaki hetekig csak asztalnál ül, aztán átrendezi a szobát és nekifog a szekrényeknek. Ha minden nap emeled a sörös rekeszt, akkor nem fog megártani később sem.
2015. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amennyihez szokva vagy. Én is emelgetem a nagyot első perctől (13 kg), és sosem volt gond. Megszokta a szervezetem. Nekem mintha az rémlene (orvos mondta még az első várandósságnál), hogy maximum egy-egy kézben 5-5 kiló. De ez sokmindentől függ. Ha veszélyeztetett vagy/leszel akkor gondolom ez is sok.

Én jövőhét végére vagyok kiírva, és hétvégén szekrényt tologattam a gyerekszobába. Ha nem emelgettem volna végig a nagyot, akkor nem mertem volna átrendezni a szobát. A beágyazódást szerintem nem befolyásolja.

2015. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat megnyugodtam:-) hátha megtörténik velünk is végre a csoda
2015. jún. 8. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elso terhessegemnel nagyon vigyaztam, mert nem voltam hozzaszokva a cipekedeshez. Most viszont itt van a fiam, akit ha nem is napi szinten, de emelgetnem kell, es igen, o is mar lassan 13kg. Eddig semmi gond nem volt, zart vagyok. Persze ha tudok inkabb leguggolok hozza. 28hkm
2015. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!