Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az ilyen erős derékfá...

Normális az ilyen erős derékfájás korai terhességnél?

Figyelt kérdés
Három pozitív terhességi tesztem van, és 2 napja késik a menszeszem. A hasam puffad és enyhe alhasi szurkálást is érzek, mintha meg akarna jönni. Ma a tüneteim mellé társult erős derékfájdalom is, ami néha a lábamba is sugárzik. Vérezni egyáltalán nem vérzek. Ez normális? Első babánk és nagyon szeretnénk. Köszönöm a segítő válaszokat!

2015. máj. 5. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is Gratulálok :) Amíg nincs barna folyás vagy vérzés addig nem kell aggódni.A puffadás is egyik tünete a terhességnek.Én most vagyok 10 hetes kismama de a puffadás (minden napos) és derékfájás (ritkább) nekem is megvannak.Az alhasi szurkálás pedig ahogyan nő a méhed valószínűleg amiatt lehet.Mennyi idős vagy?
2015. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Annyira korai, hogy a jövőhéten megyünk a dokihoz, ezért is aggódok, hogy addig ne legyen semmi gond...meg persze utána sem. Nagyjából 2-3 hetes lehetek. Múlt héten csütörtökön csináltam először pozitív tesztet és 2 napja késik.
2015. máj. 5. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulalok :) a mindjart megjon erzes el fog tartani egy darabig, ugyhogy szokj hozza :D aztan majd jon az, hogy nyulnak a szalagok, novekszik a pocak, ezek mind szurkalos fajdalommal jarnak, ez teljesen normalis :) a puffadas szinten, de az majd elmulik. Ha nagyon feszul a hasad, espumisan gyongyot szedhetsz be, de nekem csak egesz minimalisan segitett. Jo tanacs: mar most kezdd el kenni a pocakod valami jo olajos keszitmennyel, nekem a puffadastol repedt a borom mar kb 10 hetesen, ugy voltam vele, raerek kenegetni...fene se gondolta, hogy igy felfujodik a hasam...a derekfajas hormonalis ilyenkor, nekem mostanra elmult, pedig 31 hetes vagyok nagy pocakkal, az ember azt gondolna, logikusan ilyenkor faj, de nem :D sok boldogsagot, jo egeszseget kivanok nektek :)
2015. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mindjart megjon erzes teljesen normalis. En ugy tudom, ha a derekfajas az egesz derekban vesek fele sugarzik ki az normalis, de ha gerincoszlop leglajan keresztcsontnal es csak egy pontban, az jobb ha nem faj, foleg ha eros hatfajas is tarsul hozza. Nekem igz magyarazta a doki.
2015. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!