Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet Győrben szülész...

Hogyan lehet Győrben szülész orvost fogadni? Csak magánrendelőben vagy a kórházban is? és milyen összeget szoktak adni alkalmanként és a szüléskor?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a győri sztk-ba járok és mivel nagyon szimpatikus az ottani orvos, mondtam neki, hogy szeretném, ha ő lenne ott a szülésnél is. Mindezt a kb. 30. héten. Továbbra is az sztk-ba járok hozzá terhesgondozásra, összeget én nem kérdeztem, adok majd, amennyit gondolok. Azt még tervezem, hogy egyszer elmegyek hozzá magánrendelésre, hogy nyugodt körülmények között, részletesen meg tudjuk beszélni a szülés menetét.
2015. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem rég költöztünk ide és mindenki mást mond.
2015. jún. 8. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem orvosa is válogatja, van, aki kerek-perec megmondja, hogy nála mennyi a szülés. De mindenképp érdeklődj, mert nem mindegyik orvos vállal szülést. Amúgy a legtöbb embertől azt hallottam, hogy nagyon jók a győri orvosok és a szülésznők is nagyon kedvesek.
2015. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ditta323 ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Én magánba jártam, de ismerős is sztk-st fogdott meg. 1-2 doki nem vállal jelenleg szülést, de többnyire normálisak.

És igen a többség nem fog árat mondani.

2015. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az érem másik oldala, ha megkérem a szülésre, akkor bejön éjjel is, szabadnapján is, ha épp nem dolgozik. Azt viszont nem várhatom el ingyen. Én fogok adni majd 40.000 - 50.000 Ft körül a szülésért, többet nem tudok.
2015. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!