Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosom szerint nem csinálo...

Az orvosom szerint nem csinálok rosszat és szerintetek?

Figyelt kérdés
A 16.hétben járok.Mindennap kb.1 órát futok.De lassú tempóban.Szoktam naponta úgy 20-30 felülést csinálni.Még mindig hason alszom mert úgy kényelmes.Naponta 5X kisebb adagokban eszem. Pl. reggelire chipset meg péksüteményt.(Bocsi,de chips imádó vagyok.) Ebédelni pl. lencsefőzelék,fasírt meg valami desszert stb. Uzsonnára szendvicset eszem.Vacsorára meg vagy rántottát vagy péksütit. Elevitet szedek.
2015. jún. 9. 01:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elevit tulajdonképp egy tápkieg (nem csodaszer), akkor ér valami, ha mellé nagyjából rendben vannak az étkezések. (vagy legalábbis megpróbáltuk)

Tulajdonképpen azt csinálsz amit akarsz, személy szerint az elevitet egy marketingvitaminnak tartom, sokkal többet ér egy kiszámolt makroétrend, mint a folsavgrammozás fétis.


A helyedben több húst ennék, mert ha valami a komplex forrású fehérje valóságos csodaszer. Napi 200-250g csirke. Meg mozgás, ahogy lehet.

2015. jún. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosod szerint rendben van minden és téged vadidegen laikusok véleménye érdekel?
2015. jún. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

'Bocsi, de chipsimado vagyok'.

Tolunk ne kerj bocsanatot. Minket nem erdekel.

2015. jún. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hallgass az orvosodra!
2015. jún. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egyedül a felülés, ami kicsit furcsa nekem hogy szabad csinálni, de a 20-30 nem sok és az orvosod gondolom jobban tudja nálam, hogy mit szabad meg mit nem.
2015. jún. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ahh....ha én ennyit és ilyeneket ennék 120 kg lennék...sport mellett is. :(

ettol fuggetlenul...én a 38. hétig spinningeltem..a hasizmot talán kihagynám..meg azt ugy alapbol is, nem jo..mivel lefele tolja a szerveket és a késobbiek folyamán,- szulés után hasizmozni szeretnél ne egy mezei edzovel beszélj, hanem egy szakemberrel, aki megmutatja hogyan kell helyesen végezni.

2015. jún. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az étkezéseddel az az egy baj van, hogy iszonyatosan szorulást okozhat.
2015. jún. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Le kellene már számolni avval a tévhittel, hogy aki terhes, az feküdjön le, és meg ne mozduljon 40 hétig, mert elvetél. Ha nem vagy veszélyeztetett, akkor a mozgás kimondottam jót tesz. Én is járok kocogni, ellipszis trénerezni majdnem minden nap, és szuperül érzem magam (16. hetes szintén). Sajnos a chipszet és társait most hanyagolnom kell, mert terhességi cukros diétát kell tartanom, de a mozgás a vércukorszintnek is jót tesz, ezért folytatom, amíg az orvos engedi.
2015. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Egyszer egy orvos mondta a teveben, hogy egeszseges terhesseggel akar ciganykerekezni is lehet, csak sajnos sokszor a ciganykerek utan derul ki, hogy megsem volt egeszseges az a terhesseg.


Hany olyat olvasni itt is, hogy szex utan elonti a kşsmamat a ver, holott ''nem volt semmi problema elotte''.


Hulyeseg futni. A tempos gyaloglas sokkal hatasosabb es kimeletesebb. A nem-terheseknek is...

2015. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a felülés fura. Arról eddig mindenkitől (orvosok, sportolók, edzők) azt hallottam, hogy nem szabad.

De mozogni, sportolni lehet, ha előtte is csináltad.

2021. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!