Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt valaki használ...

Terhesség alatt valaki használt Mikogal kúpot? Ezt írta fel az orvosom, be is szedtem, de akkor még nem tudtam, hogy babát várok. Most aggódok.

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag 6 hetes korig nem ártanak a gyógyszerek mert nem 'kapcsolódott' a baba a te véráramodhoz. Az ilyen 'nem tudtam hogy terhes vagyok' kérdésekre a netes dokik nyugtatni szoktak szóval ne aggódj.

Amúgy nem tudom hogy lehet-e, nekem egy kedves doktornő terhesgondozáson azt mondta felir egy gyógyszert és meg se nézzem a betegtájékoztatót, általában az áll rajta, hogy terhesség esetén csak indokolt esetben.. Szóval valahogy úgy adta elő, hogy ilyenekből bármit szabad.

2015. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem nekem ezt irta fel a dokim terhesség alatt, 34. hetesen volt egy kisebb fertőzésem, kenetvételkor derült ki, és ez helyre is hozta.
2015. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi.
2015. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!