Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valoszinu, hogy terhes vagyok?...

Valoszinu, hogy terhes vagyok? (tudom, hogy meg korai)

Figyelt kérdés
penteken voltunk egyutt a parommal s masnap pedig reggeli rosszulletem volt ami idaig nem volt jellemzo, meg nem lenne itt az ideje a menstruaciomnak de ennek ellenere barna folyasom van

2015. jún. 9. 12:21
 1/3 A kérdező kommentje:
az etvagyam is nagyobb lett a mult hethez kepest
2015. jún. 9. 12:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha terhes is vagy(leszel) ebben a ciklusban, akkor sem lehet ez még terhes tünet. Még ha meg is termékenyült a petesejt még csak vándorol a méhed felé, el sem kezdõdött a beágyazódás.Valószínū hogy egyéb bajod van. Mondjuk megviseli a szervezeted a hõség. Barnázás lehet h megsértett a párod, vagy valmilyen oknál fogva megjön sokkal hamarabb, vagy hormonzavar. Jó lehet beágyazódás is,de még az is korai. Tüneted meg egyszerūen nem lehet a terhességtõl! Sajnálom, ha nem ezt a választ vártad. :/ Javaslom nézegess videókat a teherbeesés folyamatáról, és akkor könnyebben megérted, hogy miért írtam ezt. De sok sikert, ha babát szeretnél!
2015. jún. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugye most csak viccelsz? Azt írod, tudod, hogy még korai...akkor meg miért gondolod, hogy az vagy? A terhesség tünetei több hét után jelentkeznek, nem elég pár nap. Ha terhes vagy, akkor nem a pénteki együttlétből, de ha még amúgy sem esedékes a menzesz akkor nem valószínű, hogy egyáltalán az vagy.
2015. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!