Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy9 hetes terhessé...

Normális, hogy9 hetes terhességnél teljesen elmúltak a tüneteim?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam UH-n, láttam, ahogy ver a pici szíve, azóta teljesen elmúlt az émelygés, cicifeszülés.
2015. jún. 10. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Akkor valószínű eddig beképzelted magadnak. Amugy normális.
2015. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. ennyi idős terhesen múltak el a tüneteim. Aztán pár hét után visszatértek :)
2015. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mármint miért is valószínű, hogy beképzelte magának? A 9. héten jellemzően (nem mindig, de jellemzően) kicsit enyhülnek, alábbhagynak a tünetek. Van, akinél végleg meg is szűnik, és van, akinél visszatér. Mindkét terhességemben a 9-10. hét között jobban lettem, de addig is biztosan beképzeltem a hányást. :) A 11. hét körül visszatért, az elsővel a 14. hétig, a jelenlegi várandósságommal a 20. hétig maradtak a tünetek, de most 29 hetesen még mindig öklendezek a sajttól pl.
2015. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

" láttam, ahogy ver a pici szíve, azóta teljesen elmúlt az émelygés, cicifeszülés"


Ezért írtam. Semmi rosszindulat :)

2015. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Én nem véltem köztük ok-okozatot felfedezni, feltételeztem, hogy, nem a 9. heti volt az első uh. :)
2015. jún. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem varázsütésre múltak el a tünetek, tegnap este még öklendeztem minden erősebb illattól.

Ma reggelre múltak el.

(és valóban nem ez volt az első UH :) )

2015. jún. 10. 09:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát attól még, hogy ma nem vagy rosszul sajna holnap még lehetsz.:( Én 5 napja vagyok rosszul kb állandóan. Tegnap egész jól voltam,meg is lepődtem,gondoltam hátha nem lesz mindennapos a rosszullét, hányás, szédülés. De ma megint alig bírok felkelni. Én nem bánnám, ha a 9.héten elmúlna és nem a 12.héten mert még csak 6+3 hetes vagyok :)
2015. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Becsszó semmi rosszindulat nincs bennem de mivel minden nap ezt kérdezi meg valaki, így nem te vagy az első akinek 12 hetes kora előtt elmúlt minden. De még vissza is jöhet.

Én 8 hetes voltam mikor elmúlt, 11 hetesen visszajött még pár napra.

2015. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire normális, max az előző hozzászólásokból.

Tapasztalatom: kb 5-6 hetes terhes vagyok, csak tegnap tudtam meg egy tesztből. Pár hete kívánom a tejet, az elmúlt pár napban feszült és érzékeny volt a mellem, nőtt, a bimbóm is nőtt olyan cumisüvegvég alakúra, az elmúlt pár napban a homlokom bőre sokkal simább lett (eddig voltak pattanások mindig 1-2.)

Ma elmúltak ezek a tünetek, illetve a mellméret megmaradt.

Fáj néha alul a hasam, mint amikor megjön.

Vasas szagú nagyon halványbarna váladékom van.(nem tudom mitől lehet).

Törvényszerű a hányás?

2015. jún. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A tünetek jönnek, mennek. Most jól vagy, aztán 3 nap múlva rosszul, aztán megint jól. Mindig van valami. Nekem az émelygés kb a 14. héten szűnt meg, de voltak jobb napjaim. Hányni nem hánytam egyszer sem.

Most 18+4 hetes vagyok, néha még most is van esténként émelygésem.

2015. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!