Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek voltak a baba előtt...

Akiknek voltak a baba előtt PMS tünetei: amikor várandósok lettetek, ezek teljesen elmúltak a "nemvárt" előtt, vagy ugyanazok voltak?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy a nemvárt körüli tünetekből még nem lehet semmire sem következtetni, mert ugyanúgy jelezhetnek babát, mint a közelgő menstruációt. Nem a 6. hét körültől megjelenő tünetekre gondolok, hanem a petefészek szurkálásra, mellbimbóérzékenységre, esetleg valamennyi pattanásra, nagyon kevés folyásra/hüvelyszárazságra.


Azokhoz szól a kérdésem, akiknek egy átlagos menzesz előtt ilyen, vagy ilyesmi tünetei voltak. Nektek ugyanúgy megvoltak ezek a tünetek, amikor várandósak lettetek?

Mik voltak ezek a tünetek?


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. jún. 9. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Pms nekem mind jelentkezett mikor babás lettem. Pattanások, görcsölés, nyűgösség. Száraz voltam mint mindig.
2015. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, sokáig azt hittem meg fog jönni mert megvoltak a tünetek (derékfájás, tompa alhasi fájdalom, ingerültség...stb)! Aztán mikor már egy hetet késett, akkor csináltam tesztet és pozitív lett! Utána többet nem éreztem pms tüneteket a terhesség végéig...a jóslók voltak még hasonlók.
2015. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pmskor feszültek a melleim, hihetetlen helyeken is pattanásom lett, vmint extrém ingerlékeny voltam. Terhesség előtt pontosan ugyanígy zajlott minden! Akár meg is jöhetett volna, mert tökre egyforma volt.
2015. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nekem a legtobb tünet úgy múlt el nemvart után egy nappal, mintha valóban Megjött volna. De nemvart napján biztos voltam benne, hogy meg fog jönni. Úgy görcsölt a hasam hogy tampont is használtam.
2015. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem péntek körül (nem) kellene megjönnie, ugyanazokat érzem, mint a menzesz előtt, csak vasárnap óta még társult hozzá egy alapémelygés. Kíváncsi vagyok, mi lesz.

2015. jún. 9. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is totál ugyanaz volt, gondolkodtam h berakjak e tampont, mert úgy görcsöltem, a derekam is pont ugyanúgy fájt. Tesztet csak azért csináltam, mert aznapra buliba voltunk hivatalosak(nemvárt mensim napján). És volt még egy felesleges tesztem itthon. Gondoltam hogy ellövöm, jövõhónaptól meg védekezni fogok, ugyanis közel két évig nem jött a baba, úgyhogy egészségesek vagyunk és cseppet belezakkantam h nem sikerült. Nagyon meglepõdtem hogy pozi lett a teszt.
2015. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy nem voltak pms tüneteim, vagyis mások voltak. Máskor már a peteérés után pár nappal elkezdett nőni a mellem, amikor sikerült, akkor csak a nemvárt előtt 2 nappal. Teljesen elmaradt a barnázás, ami máskor a mensi előtt 2 nappal már jelentkezett. Szinte teljesen száraz voltam, nulla folyás. Ami még fura tünet volt, hogy sok nyálam lett, esténként lefekvés előtt nem győztem nyelni. :)
2015. jún. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!