Farfekvéses baba?

Figyelt kérdés
Anyukák akinek terhesség eleje óta farfekvéses volt a baba azok mikor érezték először hogy megmozdult,és utána mindennap és csak gyengén?Tegnap voltam 20 hetes UH-on és a doki azt mondta hogy farfekvéses és még a nemét sem tudta megmondani.Ez már a 3-dik terhességem,de őt éreztem legkésőbb megmozdulni,csupán most 6-tól érzem de alig-alig és nagyon gyengén,tegnaptól meg semmit.Lehet attól hogy nem úgy fekszik?Első 2-nél ilyen nem volt.Köszönöm ha írtok.
2015. jún. 10. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább a lepény elhelyezkedésének van köze hozzá, mellső fali lepénynél később és gyengébben érzed a mozgását.


A farfekvés ilyenkor még teljesen esetleges, össze vissza forognak, ez csak annyit jelent, hogy akkor épp fejjel felfelé volt.

2015. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 34. hétig volt faros, minden uh-n farosan feküdt.

16 hetesen éreztem őt először. Innentől minden nap, és egyre erősebben.

2015. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a fiam haránt és farfekvéses volt a 38.-hétig , hátsó fali lepénnyel és a 16. héttől intenzíven éreztem a mozgását! A lányom fejvégű volt és mellső fali a lepény csak a 18. héttől éreztem a mozgását! Most 22 hetes kismama vagyok haránt fekszik a pici és mellső fali a lepény és szintén későn és gyengén éreztem a mozgását! Még most sem olyan intenzív mint a fiam volt anno, nekem is azt mondták, hogy a lepény elhelyezkedése számít, ha mellső fali a lepény akkor nehezebben érezhető a pici!
2015. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!