Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudom h a magzatvíz...

Honnan tudom h a magzatvíz szivárog e?

Figyelt kérdés
Délután óta állandóan nedvesnek érzem magam ott. Állandóan pisilési ingerem van de ha elmegyek 2 csepp jön meg ahogy felállok a wc-ről akkor még jön vmi de az nem pisi. Lehet folyás? Sose volt még vagy nem vettem észre... azt se tudom milyen egy folyás. Ráadásul reggel óta állandóan kakilok. Lehet h elkezdődött de a fájások váratnak magukra?
2015. jún. 12. 00:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Van ahol azt írják h édeskés az illata van ahol azt h szagtalan... hátegszagoltam semmit sem érzek... ja és a nyákdugó nem távozott így szivároghat?
2015. jún. 12. 00:51
 2/12 anonim ***** válasza:
Leírom nekem hogy volt: éjfélkor lefeküdtem, szinte azonnal éreztem hogy valami jött, de csak egy kicsi, kimentem, rendbe tettem magam majd visszafeküdtem (mivel nekem mindig is volt folyásom nem gondoltam mazgatvízre..), pár perc múlva ismét jött valami, ekkor már kicsit több.. Itt már sejtettem hogy az lehet (nekem egyébként sima víznek tűnt). Kb 5 órája jött már kisebb-nagyobb adagokban visszatarthatatlanul, mindenféle fájás kísérete nélkül, ekkor indultam el a kórházba, ahol kétszer is jól leszidtak hogy miért nem azonnal mentem..
2015. jún. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hany hetes terhes vagy?

Lehet kapni indikátoros betétet, direkt a magzatvízszivárgás jelzésére.

Amúgy van akinél késöbb jönnek a fájások.

2015. jún. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Nekem 38 héten magzatvíz szivárgással mentem be a korházba egy fél nap után mivel reggel már erre keltem le is csesztek miatta hogy nem játék ezzel azonnal be kellett volna jönni!!

Egyébként úgy veszed észre hogy mintha pisélnél befelé akaratod ellenére.

2015. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Reggel elmentem nőgyógyászhoz ő azt mondta h szerinte szivárog és h amúgy nagyon kevés azonnal kórház. Átmentem ott megnézték vmi papírral de az nem szineződött el úgyh azt mondták ez csak vmi folyás lehet... és h teljesen zárt vagyok. Ráadásul olyan rosszul esett ahogy beszéltek velem :( most meg ittvagyok előbb átazott mindenem de már komoly nem tudom h magzatvíz vagy bepisiltem :( szakaszosan jön így nincs időm próbálni h vissza tudom e tartani.... most meg be se merek menni neh megint így banjanak velem. Második gyerek de az elsőt indítottak... sose volt ilyan rossz tapasztalatom az ügyeletesekkel pedig mind a kettőnel ahhoz jártam/ járok... ma igazán bántam h nem fogadtam orvost de előtte nem láttam éetelmét mert tényleg rendesen elláttak meg minden.
2015. jún. 13. 01:56
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy 38+5 hetes vagyok.
2015. jún. 13. 01:57
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajna kell a vastag bőr, hogy el lehessen viselni néhány eü-i dolgozót, akiknek mellesleg ki vagy szolgáltatva.

Vegyél indikátoros betétet, és ha kell, menj be még egyszer, ne érezd kellemetlennek!

Ha korán mész az a baj, ha későn mész az a baj..... Inkább feleslegesen menjél!

Kitartás, és próbálj nem odafigyelni az ügyeletes stílusára.

2015. jún. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tényleg a magzatvíz volt... tegnap délután megszületett a kisfiunk :)



Sztem is jobb feleslegesen mint h gond legyen. Gondolom nem tetszett neki h dolgozni kell. Na de már nem is lényeg a tegnapiak nagyon rendesek voltak :)

2015. jún. 14. 07:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jó babázást!
2015. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szegény még inkubátorban van :( annyira szeretném már dajkálni.
2015. jún. 14. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!