Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes szerintetek?

N.Anitaa kérdése:

Lehetek terhes szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha 5 napott kesett,2 napig vereztem elso nap pirosasan a szokottnal sokkal kevesebb volt,masodik nap alig es barnas harmad napra semmi meg maszatolas sem.a mellem erzekeny,ehseg erzetem van allandoan.mielott megjott csinaltam "joszesztet"eleg hatarozott ket csikos lett es az ominozus "megjovetel reggelen is csinaltam es szinten hatarozott ket csikos lett.

kivancsian varom a a velemenyeteket! elore is koszonom!



#baba #kesett "menses"josteszt
2015. jún. 12. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne jóstesztet csinálj, hanem terhességi tesztet, reggeli első vizeletből, és az erdeményt adott időn belül olvasd le! Azért ez nem agysebészet, szerintem. Én nem látok oda, hogy mi zajlik benned. Erre való a terhességi teszt.
2015. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem ertem miert kell ilyen stilusban irni,nyilvan valoan holnap reggel az lesz az elso.az ember nyilvan ilyenkor izgatott foleg ha reg ota baba szeretne.
2015. jún. 12. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom, terhes vagy, mitől lesz jobb?

Ha azt mondom, nem vagy terhes, akkor?

Honnan tudjam???

"KÍváncsian várom a véleményeteket" - hát nekem az, hogy erre nincs mit mondani. Fogalmam sincs. Ahogy senkinek sem lehet véleménye róla, azon túl, hogy csinálj tesztet.

2015. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor miert kell irni ?! fokozhatjuk. de okos enged. szep estet!
2015. jún. 12. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem 5 nap késés után 2 napig tartó vérzés az menstruáció :S most nem jött össze a baba úgy tűnik :(


ne add fel!

2015. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja bocsi,utolsó vagyok,nem láttam, hogy volt teszt


a 2 csík 2 tesztnél is egyértelmű pozi,szóval gratula :)

2015. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia csináltál tesztet?
2015. jún. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!