Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek-e terhes, napok óta...

Lehetek-e terhes, napok óta rosszközérzet, hányinger szinte egésznap, szédülés?

Figyelt kérdés
Segitségeteket szeretném kérni. Május 27-én voltunk együtt a párommal ugy hogy nem védekeztünk, belém ment , de május 30án beteg lettem . lehetek -e terhes csináltam már tesztet 4nap után akkor negativ lett! olyan érzésem van mintha az lennék. hányingerem van szédülök rossz közérzet.. bal oldali hasi görcsök nem mindig de ritkán elöfordul.. aluszékonyság,fejfájás.. lehetséges hogy azért lettem beteg 30.án mert még nem volt beágyazodás.. ? és azért nem maradt el a havi... meg nem is olyan volt a vérzésem mint amilyen szokott lenni... barnával indult.. várom válaszotokat . :)
2015. jún. 8. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél sem lehetnének még tüneteid.
2015. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mennyi idönek kell eltelnie mire tünetek jelentkeznek?
2015. jún. 8. 11:17
 3/10 anonim ***** válasza:

egyetértek az elsővel. tesztelni egyébként az együttlét után kb. 14 nappal érdemes! 4 nap után semmi értelme!

hogy lehetsz-e terhes? ha azidőben volt peteérésed akkor amúgy igen

"lehetséges hogy azért lettem beteg 30.án mert még nem volt beágyazodás.. ?" ezt a kérdést mondjuk nem is értem, egyébként a beágyazódás az aktus után7-10 nappal van.

Amúgy hány naposak a ciklusaid? hányadik napon voltatok együtt? ha beteg voltál pláne ha szedtél gyógyszert is az is piszkálhatja a ciklust.

2015. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tünetek a kimaradt menses után jelentkeznek kb egy héttel. de ez mindenkinél más! Sztem a teszt hamarabb lesz pozitív (ahogy írtam 14 nap) mint hogy tüneteid legyenek!
2015. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én ugy tudom hogy menszi elött 2hétbe van peteérés nem ? 28naposak a ciklusaim.. most 12 nap telt azota hogy történt az aktus.. ha most csinálok tesztet mutat még valamit.. ? vagy még várjak?
2015. jún. 8. 11:25
 6/10 anonim ***** válasza:

igen kb 14 nappal mensi előtt van! sztem várj még 2 napot!

mikor kell megjönnie? és mikor volt utoljára? ha 28 napos akkor elvileg a középidő mindkét oldalról 14 nap. Tehát ha a mensesed utáni 14. nap van peteérésed és akkor vagy előtte vagy utána 1 nappal történt akkor teherbe eshettél. Egyébként tesztnél azt szokták javasolni hogy várd meg míg késik 1-3 napot!

2015. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem vagy terhes. nem is volt valószínű peteérésed, amikor együtt voltatok, ha rá 3 napra megjött.

inkább a ciklus közepén próbálkozzatok.

2015. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jah hogy a beteg lettem = megjött!!! bocs ezt totál nem értettem! :D
2015. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
30.án volt menszeszem..de nem erre az idöre vártam.. mert következö honapba kelett volna azaz juniusra megjönnie , igy 2szer voltam beteg májusba,mert elöbb megjött... vagy csak ugy jött ki a 28nap. köszönöm azért a váaszokat.. még várok a tesztel
2015. jún. 8. 12:32
 10/10 anonim ***** válasza:

sajnos mivel te magad sem vagy tisztában sem a testeddel, sem a biológiával és az alapvető tényekkel, nem lesz olyan egyszerű teherbe esni, először ezeket kellene rendbe tenni :)


egy átlagos ciklus 28 napból áll, általában a 13.-14. napon van peteérés, ezért ekkor kell leginkább együtt lenni a pároddal. ha nem jön meg, amikorra várja az ember, pár nap múlva érdemes tesztet csinálni.


de ha nem peteéréskor voltatok együtt, és meg is jött, semmi értelme. persze, vannak nők, akik nem "általános módon" esnek teherbe, de nagyon ritka, és inkább valami problémánál jellemző, hormonzavar stb.


ha az utolsó előtti mensesed első napja mondjuk 05.01 volt, tök oké, ha 05.30.-án megint megjött. ezt lehet nem ártana a fel is írnod, mikor jön meg.


a menses megváltozása rengeteg miatt lehet, nekem pl. ilyen melegben, nyáron mindig sokkal gyengébb, mint télen, vagy például ha sokat sportolok egy hónapban, és figyelek magamra, kevésbé fáj a hasam. egyéni dolog az egész.

2015. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!