Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vállalhatok terhességet ha...

Vállalhatok terhességet ha nagy mértékü fehérjevizelés és magas vérnyomásom van?

Figyelt kérdés
Állitolag vesemedence gyulladasom van, végeztek vesebiopsziat de még nincsennek meg az eredmények. Vérnyomáscsökkentőt szedek és vizhajtot. Megárom mik lesznek az eredmények és akkor felkeressek egy szülészt hogy választ kapjak a kérdésemre, de még kb 2 hét mire meg lesznek az eredményeim, és azért is kérdezem itt meg, mert kiváncsi vagyok hogy volt e valaki hasonlo helyzetben Minden nap ez jár a fejemben, nagyon szeretnénk már kisbabát és ideje is lenne hogy babát vállaljunk.

2015. jún. 13. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előbb ezt kellene kikúrálni. A magas vérnyomás még csak csak. De a vesemedence gyulladás nem játék. Különben egy ilyen gyulladás mellett egyáltalán nem biztos, hogy megmaradna a baba.
2015. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt gondolom hogy ez biztos pár éves kezelés, és megfordul a fejemben hogy hátha lehet olyan kezelést kapni rá ami nem ártalmas a babára... :(
2015. jún. 13. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt attól az orvostól kell megkérdezni, aki a kezelést csinálja, itt nem valószínű, hogy választ kapsz. Persze ki tudja.
2015. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak arra gondoltam hátha volt valaki hasonlo helyzetben, és esetleg elmondaná. Persze a doki ő tudja majd, csak még két hét kb mire odajutok.
2015. jún. 13. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz, akkor nem érintette a babavállalást a dolog, mert még kamasz voltam, de nekem is volt vesemedence-gyulladásom, és egyáltalán nem tartott évekig a kezelés, két hónap alatt meggyógyultam.
2015. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A vesemedence gyulladás kezelése végét várjátok meg.

A magas vérnyomásra pedig majd olyan gyógyszerre válts, ami terhesség alatt is szedhető.

2015. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem volt már, magas láz járt hozzá és görcsös fájdalom, infúziót kaptam (antibiotikum és fájdalomcsillapító is) és egy hétig kórházban voltam miatta. Ráadásul brutális labor eltéréseket okozott, egyetértek az elsővel, lehet így meg se maradna egy baba. Nekem azt hitték vakbelem is van, annyi gyulladás volt a szervezetemben. De mind a vesékben volt. De nem számít baba szempontjából hol van, ennyi gyulladás sokkal károsabb mint akármelyik gyógyszer pedig azok sem mindegyik tesz jót.
2015. jún. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!