Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Április 24-én voltunk utoljára...

Április 24-én voltunk utoljára együtt a párommal.28-án kellett volna a havimnak megjönnie. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nem jött meg azóta se. Teszteltem előző héten de negativ lett. Kicsiket görcsölök mintha meg akarna jönni de nem olyan erős gőrcsőkre kell gondolni. Holnap tesztelek újra. Sose késett még. Szeretnénk babát. Semmi rosszúl létem nincs. Lehetek terhes?
2015. jún. 14. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mostanra már ki kell mutatnia, holnapi teszt megmondja. Ha volt egy késői/extra peteérésed akkor lehetsz terhes. Pé után pedig kb két hét mire a teszt mutat valamit szóval az előző heti lehet korai volt.
2015. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már lassan 2 hónapja történt a dolog, ha terhes lennél, azt már a múlt heti teszt is kimutatta volna akár délutáni vizeletből is.

Lehet valamilyen hormonális ok van a háttérben.

Én nem gondolnám, hogy terhes vagy, viszont mindenképpen ajánlanék egy nőgyógyászati vizsgálatot!

2015. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja április?? Hopsz.. Akkor nem vagy terhes.

1-es voltam.

2015. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá. Akkor voltunk utoljára együtt. Mivel aznap ment kinntre dolgozni.
2015. jún. 14. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!