Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdődtek az első...

Mikor kezdődtek az első tüneteid? Mik voltak azok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

4 hetesen ---- nem jött meg a rendszeres menzeszem.

Majdnem 6 hetes voltam amikor elkezdett feszülni a mellem, ezzel együtt állandóan álmos voltam, pár napon belül a hányinger is Megjelent.

2015. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első tünet az állandó pisilési inger volt. Azt hittem fel vagyok fázva de nem akart elmúlni, hiába ültem forró palackra vagy szedtem a tőzegáfonyát, plusz semmi fertőzést nem mutattak ki a vizeletből. A peteérésem után 9 nappal egy este görcsölni kezdtem a ciklusom 20. napján. Meg is ijedtem, hogy na megint nem lesz baba, ráadásul hamarabb jön meg. De nem történt semmi, így utólag biztos akkor ágyazódott be a baba. A pozitív teszt utáni héten (4. hét) jött a mellfájdalom (nekem nem feszült, hanem fájt - érdekes minden nap másik oldalról) és a mensi szerű görcsök, szurkák, nyilalások és hihetetlen mennyiségű színtelen vízszerű folyás. A homlokomon rücskös kis minipattanások jelentek meg, olyan mint egy smirgli. A 6+1 hetesen 24 órás émelygés és szagundor eleinte heti 1-2 hányással délután, estefelé, majd a 10 héttől minden estés akció (most kezd kicsit jobb lenni, de még mindig émelygek). A 8. héttől fáradékonyság, álmosság, olyan mintha sokszor ott sem lennék agyilag. Sírósnak eddig is sírós voltam, ez előtt is minden elérzékenyültem, viszont nem vagyok olyan toleráns és agresszívabb vagyok.


12+4 hkm

2015. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb. akkor, amikor megjött volna, elkezdtek feszülni a melleim. Nem olyan brutálisan, de azért érezhetően. Illetve már egy héttel a pozitív teszt előtt jelentkezett a folyamatos gyomorégés, ez mondjuk rohadtul idegesítő, de innen már sejtettem, hogy végre valahára valami készül :)
2015. jún. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!