Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befolyásolja-e bárhogyan is a...

Befolyásolja-e bárhogyan is a teszt eredményét, hogy előző este energiaitalt iszom?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl most iszom egy löttyöt, akkor holnapi reggel tesztemet befolyásolhatja e bármely irányba?
2015. jún. 16. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem kelsz fel miatta hajnal 4-kor pisilni, akkor nem befolyásol semmit.
2015. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hűha, igazság szerint akkor szoktam kelni. Akkor meddig tartogassam a pisit? Ha mondjuk éjfélkor pisilek utoljára.
2015. jún. 16. 20:56
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

Istenem....ilyen kérdést!

Mert az energiaitalban HCG hormon van vagy mi?

Mit befolyásolna, most komolyan!?

2015. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És miért válaszoltál ketteske?
2015. jún. 16. 20:58
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, hajnal 4-kor ha felkelsz pisilni is meg lehet csinálni a tesztet, ha legalább 6 óráig nem voltál előtte.. A reggeli első vizelet nem az órához igazodik, hanem a vizelet koncentrációjához...
2015. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Múltkor pont néztem, hogy van a teszt dobozában egy táblázat (legalább is ebben a fajtában volt), hogy mi NEM befolyásolja az eredményt. A koffein közöttük volt. Szóval nem gondolom, hogy ez problémát okozna. Ha ez bezavarna, akkor a kávé is, pedig azt azért nagyon sokan isszák.

Csak azt nem értem, hogy miért iszol este energiaitalt? Hogy tudsz így aludni?

2015. jún. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5ös ne nézz hülyének, tudom. 4kor kelek fel, és nem csak pisilni-igy értettem.


Utolsó, rám nem hat az energiaital, simán tudok aludni utána.

2015. jún. 17. 08:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2015. jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező egy kicsit agresszív vagy...minek teszel fel kérdést ha nem bírod a válaszokat? Senki nem adott olyan valaszt hogy így leoltsd érte. Amúgy a tesztet csak a hormon a hcg hornon tartalmú gyógyszerek befolyásolják. Üdv egy 5 gyermekes anyuka.
2015. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok, nem gondolnám hogy agresszív vagyok. Ezt most miért mondtad? Csak leírtam hogy reggel mikor kelek. Igen teszteltem és pozitív lett.
2015. jún. 17. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!