Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi elmaradás,12. napon...

Mensi elmaradás,12. napon pozitív teszt az este a Medi-Lab tesztcsíkkal, tünetek nincsenek. Szerintetek ez attól még terhesség? Kb.5 hetes és 6 napos lehetek. (15-én kellett volna megjönnie)

Figyelt kérdés
Nem mértem soha a testhőmérsékletemet, csak most, ebben a pillanatban, mert olvastam, hogy az magasabb szokott lenni, nekem 36,5 volt. Holnap reggel is megmérem majd, hátha magasabb lesz. Orvoshoz időpontot holnap tudok kérni, mellemben izomláz szerű fájdalmat érzek...picit aggódom, valaki tudna nyugtató választ adni? Ma rendeltem vateráról One Step tesztcsíkokat, 5 db-ot, de én azt olvastam ál-pozitív teszt csak valamilyen gyógyszer, vagy ciszta miatt lehet, egyik sem áll fent jelenleg.

2013. dec. 26. 16:05
 1/5 anonim válasza:
ha pozitivat teszteltel es mar kesik a mensi, akkor terhes vagy :)
2013. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pozitívat teszteltél akkor kismama vagy igen :) Tünetek mindenkinél más és más valakinél később jelentkezik valakinek meg nincs semmi tünete.Gratula :)
2013. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mostmár csak az elhalástól rettegek, de ilyenekre inkabb nem is gondolok, inkabb mondom neki, hogy várjuk :)
2013. dec. 26. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok

Vigyázz magadra

2013. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Kb. 5 perce teszteltem egy One Minute vizeletsugaras teszttel is, és az is pozitív lett! :D

Két teszt már csak nem téved! :)

2013. dec. 28. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!