Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok, a...

24 hetes terhes vagyok, a terhességem 68 kg-mal kezdtem, most 76 kg vagyok. Soknak számít ez a hízás? Igazából nem is eszem többet mint terhességem előtt, sőt. Mégis csak jönnek a kilók.

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, soknak számít a 24. hétig.
2015. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen nagyon sok. Normális esetben eddig a korig max 1-2 kg kéne, de inkább 0.
2015. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez totál egyénfüggő... Meg hogy kinek mit mond a doki/védőnő. Én 21 hetes vagyok, hatalmas hassal, 6kilót híztam. Legutóbb annyit mondott az asszisztens (ebben az országban nem védőnő van), hogy ez most kicsit megugrott, de semmi gond, mert ennek nagy része víz meg ugye ebbe benne van a baba súlya is.

Egyáltalán nem érzem magam kövérnek.


Kedves Kérdező! Ez egy ilyen időszak! Ne idegeskedj emiatt!

2015. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 24 hetes vagyok, viszont 10 kilót híztam eddig! 167/62-vel kezdtem. Mindenki áradozik, hogy milyen jól nézek ki meg de jó, hogy nem híztam! Na magamban ekkor röhögök egy nagyot! Azért pár kilócskát bevallok! 😃 én sem eszem többet mint eddig, viszont elég nagy a hasam és vizesedek is!:) ez van...nem vagy egyedül
2015. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem híztam a 24.hétig. És ha ebből indulok ki akkor igen sok.

Viszont itt a nyár dög meleg van,meg amúgy is.. Nem lehet,hogy baromira vizesedsz inkább?

Én télen voltam "nagy terhes" úgy értem mikor igazán nagy volt már a pocakom,na én akkor is nagyon vizesedtem már a végére. Az ujjaim olyanok voltak,hogy inkább le sem írom neked:D

Egyébként én összesen 15kg-it híztam. Ebből 10-et hagytam a kórházba.:)

6hós kislány anyuja:)

2015. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy vizesedés. Előző terhességemnél is eléggé vizesedtem. Az utolsó időben volt hogy egy hét alatt 3 kg jött rám. Pedig akkor télen voltam terhes, márciusben szültem... most szeptember közepére vagyok kiírva.
2015. jún. 3. 17:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a saját +3 kg-omat is soknak érzem.
2015. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En 38 hetes vagyok, es 11 kg- ot hiztam eddig. Mar tobet nem is fogok, mert jovo heten megyek csaszarra.

Szerintem egyenfuggo, ne aggodj, de probalj meg egeszsegesen etkezni. Es gondolj arra, hogy utana ezt le is kell adni ...

2015. jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy a végére általában annak a duplája jön fel, amennyit a 25. hétig hízok. Ezért nagyon vigyáztam. De nekem is 5 kilóm volt a 25. héten, viszont igaza lett az orvosnak, mert +10 kg-val mentem szülni. Na, az mind eltűnt a szüléssel.

Igaz, én 57 kilóval lettem terhes (167 cm magas vagyok).

Most a 16. hétben járok a másodikkal, kb. 1 kg pluszom van. Szerintem most is meglesz az 5 kiló a 25. hétre.

2015. jún. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, 67 kilóval kezdtem, a 27. héten vagyok, és 10 kilót ,,híztam". Azért írom idézőjelben, mert a hasamon és a mellemen kívül semmi nyoma nincs, a terhesség előtti nadrágom van most is rajtam, csak kicsit lejjebb tolva a csípőmön. Ebből tudom, hogy a lábam, fenekem, combom ugyanakkora, más nem is látja rajtam a hízást, és őszintén szólva én sem tudom, hogy hol a fenében van az a 10 kiló. :o A hasam mondjuk elég nagy, de azt leszámítva semmi nyoma.

Én sem eszem sokat, picit többet, mint a terhesség előtt, de nem jelentősen, nem nassolok, nem eszem zsírosat, nem zabálok, nem vagyok kívánós. Nem tudom, mi lesz így a végére, de aggódom, mert szeretnék a régi súlyomra visszafogyni a szülés után. :(

2015. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!