Ti vállalnátok?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy terhes vagyok. Párom is van. szeretném is a babát. látszólag így teljes az idill. De amúgy abszolút nem. El vagyunk hidegülve egymástól. Rengeteget vitatkozunk. Már a különalvás sem ritka.Azt mondta Ö sem tudja ebben a kapcsolatban meddig vagy egyáltalán akar e maradni? És hogy a gyerekét imádná. De ha külön megyünk... Amikor kérdeztem tőle tartsam e akkor meg azt mondta döntsem el. Hozzáteszem:ha magamra maradok nincs jobb kilátásom mint az anyaotthonok valamelyike.Se rokoni se egyébb támogatások hijján..

2015. jún. 18. 07:19
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Ebben az esetben azt hiszem, hogy nem.

A paroddal el kellene mennetek tanacsadasra, pszichologushoz, vagy coach segitsegevel beszeljetek at a kapcsolatotokat, ha rendbe jottok, es tartos, akkor vallalnek gyereket.

Miert gondoltal anyaotthonra? Dolgozol? Alberletben segitsen az apa, te pedig visszamehetsz, ha bolcsis a gyerek.

Ha csak az anyaotthon marad, ezt te tudod, h miert, akkor nem szulnem meg.

Mennyi idos terhes vagy?

2015. jún. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Arra számíthatsz, hogy a baba szuletesevel csak rosszabb lesz a kapcsolatotok, mert újabb problémák lesznek ami vita tárgya lehet. Én ismerek egy ilyen part, mar az elején rosszban voltak, mikor terhes lett a nő, de a gyereket mindketten akartak. Még azóta is együtt vannak, de csak egy házban, külön alszanak, amúgy gyűlölködnek, van hogy hetekig nem szólnak a másikhoz, csak a gyerek miatt nem ment el egyik sem, mert szeretik és egyik sem akarja otthagyni. Szóval nem tudom ennek mi értelme, ezt a példát látva én nem hiszem hogy vállalnám. Hacsak nem döntöd el magadba, hogy neked majd egyedülálló anyaként is jó lenne.
2015. jún. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Két lehetöséged van:


1. megtartod a babát és egyedülálló, nincstelen anyaként szülöd meg, a gyerek a minimális dolgokat sem kapja meg, mindkettötök élete katasztrófa lesu.


2. elveteted, kilépsz a rossz kapcsolatból és újra kezded az életedet.

2015. jún. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem vállalnám. mindenkinek egy élete van, abból kell a lehető legtöbbet kihozni, a lehető legjobban élni, élvezni, boldognak lenni. Egy baba egy ilyen rossz kapcsolatba hiba lenne, apuka, könnyen beszél, h döntsd el, hát persze, neki mindegy, nem neki kell éjszakáznia, kelnie, munkából kimaradnia évekre, stb. és csak azért mondta ezt, mert nem akar ő lenni a sza.ralak, aki kimondta az abortusz szót. De ő nem lesz igazi apukája a babádnak, ha együtt is maradtok, a baba minden terhe a tiéd és néha megkapod, h "hallgattasd már el", "csinálj vele valamit", ha pedig neked ezzel gondod lesz, még azt is a fejedhez vágja, h "te akartad"


Na meg aztán lehet, h a baba 1-2 éves korában ténylege lelép végleg, na akkor már nem lesz meg a mostani döntési lehetőséged.

2015. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

De figyeld meg, mindjárt jönnek az ab.ellenesek, akik mindenkire rá akarják beszélni a babát, nincs az a feneketlen nyomor, amire ők azt mondanák, hogy na most megértik, ha elveteted.


Majd írják, hogy a baba már létezik, már nincs döntésed,meg kell szülnöd, hogy az már egy kis élet, ne legyél gyilkos (előszeretettel gyilkosoznak) meg iylesmik, de ez ne rettentsen el. Ők nem fognak neked lakhatást biztosítani a kicsivel, csak a szájuk jár.


Kívánom, h minél hamarabb sikerüljön döntést hoznod, tudom, milyen őrlődni hetekig.

2015. jún. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen körülmények között én nem tartanám meg. Ha csak lenne valaki aki segítene ha ketten maradtok a babával.. De így nem.
2015. jún. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jott a sok ab. ellenes, es siman nullara pontoztak...

Kivancsi lennek azert nagyon, h ok a semmire vallaltak-e gyereket, es minden almuk az volt, h egyedul haljanak ehen a gyerekkel...

Tessek akkor a kerdezo szamlaszamat elkerni, osszedobni neki az orvosnak adott penzt, a babakelengyet, mivel terhesen ritkan alkalmazzak az embert, igy egy fizut is dobjatok ossze neki, es ingyen alberletet, rezsi nelkul.

Jah, h ezt senki nem fogja? Majd akkor lehet kiabalni, ha adtatok segitseget!

2015. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt mondani rám is hogy abortusz ellenes vagyok. De nem kiosztani szeretnélek ez ügyben csak fel hívni arra a figyelmed hogy meg gondolandó az abortusz, nem éljük se én se más az életedet ezért nem is szabad ítélnünk se irányítanunk döntéseidet de én azt mondom hogy ha egy halvány esély is van rá egy gyermek érdekében meg kéne probálni a kapcsolatot helyre hozni jobbá tenni,hátha jól is sülhet el a dolog. Kívánom hogy a legjobb döntést hozd.
2015. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát kétséges...
2015. jún. 18. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!