Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ultrahangon meg...

12 hetes ultrahangon meg tudják mondani a baba nemét?

Figyelt kérdés
Már nagyon kivancsi vagyok és jövőhéten megyjek uhra:-)
2015. jún. 18. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem most meg tudták mondani, bár 12 hetesen azt mondták, hogy nem 100 %, de bejött! :)

Viszont az elsőnél 24 hetesen tudták megmondani, addig mindig úgy feküdt, hogy takarta.


Szóval a babától függ, hogy megmutatja-e.

2015. jún. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét kisfiam mutogatós volt, és egyértelműen megmutatták már 12 hetesen, mi van a lábuk közt :) Nem nézték kislánynak egyiket sem soha egy pillanatra sem.

De ha a baba pont nem fordul úgy, akkor esélytelen, családban van, aki még 26 hetesen sem tudja a baba nemét.

2015. jún. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A fiam nem mutatta meg. Orvos azt mondta még tippelni sem mer olyan kérdőjeles még.

De ha mutogatja a baba akkor már meg tudja tippelni az orvos, de általában nem 100%-ra.

2015. jún. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a 12 hetesen úgy széttette a lábát, hogy csak úgy virított a fütyi. Később is mindig mutogatta magát az UH-n. Mai napig imád pucérkodni, 10 hónapos fiú :)
2015. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma léptem be a 17.hétbe és még nem tudjuk mi a neme a picimnek. 15-16 hetesen kórházban voltam egy hétvégét ott egy szülésznő is próbálta megnézni de az én drágám olyan aktív volt, hogy semmit nem láttunk csak azt, hogy pattog ide-oda, bukfencezik :D Nagyon titkolja magát, 30.-án kell mennem megint a dokimhoz remélem akkor már mutatja magát mert mi is nagyon kíváncsiak vagyunk rá! Esetleg írj majd Uh után, hogy látta e a doki. :)
2015. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam 12 hetes UH-on és bár mutatta a doktornő,hogy nézzem, van a lába között valami, de ebből semmire se következtessek, mert a 12.hétig a kislányoknak is van ott valami. Csak érdekességképp mutatta.
2015. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt látni lehet hogy meddig egyformák és hasonlóak a nemi szervek a magzatoknál! :)

2015. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alulról làtszott a 12. Heti UH-n a gyerkőc, premier plánban a popója ès a fütyi. Az orvosomat kèrdeztem, hogy mi is az, erre azt felelte, hogy próbáljam meg kitalálni, biztos láttam mar olyat. Tök egyértelmű volt.
2015. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Érdekes utolsó válaszoló, nekem meg pont azt mondta a doki,hogy még ne gondoljak semmire, mert még lány is lehet. Én is fütyinek mondtam volna.:)
2015. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lànyoknàl 3 csìk làtszik, a fiúknàl ez nincs. 12 hét 3 napos voltam, sajnàlom hogy a fütyiről csak később kértünk képet. Senki nem hiszi el...
2015. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!