Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Istenhegyi Géndiagnosztikán...

Az Istenhegyi Géndiagnosztikán kombinált tesztnél UH-on meg tudták már mondani a baba nemét? Foglalkoznak vele egyáltalán?

Figyelt kérdés
2015. márc. 18. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezte a doki, hogy szeretnénk-e tudni, igenlő válasz után elmondta mit lát. Bejött. :)
2015. márc. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te kinél voltál?
2015. márc. 18. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
A nevét nem tudom megmondani, de egy fiatalabb doki volt. Vizsgálat közben magyarázott, hogy mikor mit néz éppen.
2015. márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha látható akkor mindenképpen megmondják, kérdezték tőlem is hogy akarjuk-e tudni és bár végül nem tudta megmondani mert annyira mozgott a baba, de nagyon próbálta úgy irányítani hogy lássa, megmondta volna:) Mi Zsirai doktornál voltunk, ő is fiatalabb, nagyon rendes doki, bátran kérdezz bármit akárkihez kerülsz, mindenre válaszolnak, nagyon rendesek:) Én a lepény tapadására ia rákérdeztem, megmondta rögtönm előtte két nappal a kórházban a 12. heti ultrahangon is kérdeztem, de ott csak odaböfögte a doki hogy nem lehet látni ilyenkor.... Pénteken megyünk vissza az Istenhegyi útra a második uh-ra, remélem ott már tutira meg tudja mondani:)
2015. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hajdú Krisztinánál voltam. Magától nem mondta, rákérdeztem, bejött. Előtte olvastam fórumokon, hogy magától nem mondja, viszont ritkán téved.
2015. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi Bátorfi Józsefnél voltunk. Megkérdezte akarjuk-e tudni a nemét. Akartuk tudni, és igaza lett.
2015. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!