Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. hétben 6kilò hízás...

18. hétben 6kilò hízás jól érzem hogy nagyon sok?

Figyelt kérdés
176cm 81-ről kezdtem a terhessèget,nàlatok mennyi a hìzàs?

#terhesség #hízás #terhessègi problèmàk
2015. jún. 18. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Uhh. Szerintem igen sok! A Baba szinte semmit sem nyom még 18.hétben. Azta..

Picikét figyelj jobban oda az étkezésedre. A végén így nagyon sok lesz. Nem vizesedsz? Én semmit sem híztam ekkor még. 24.hét körül kezdtem el. 15kg lett a vége. De nekem már nagyon vizesek voltak a lábaim,a kezem,arcom.. -10kg-al jöttem haza a kórházból. Még 3 kg van rajtam. 6 hónapja szültem.

2015. jún. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, kicsit sok, de ha normálisan étkezel (ezentúl), akkor lelassulhat a hízás üteme.


Én most tartok 7 kilónál a 30. héten úgy, hogy ebből 5 már a 12. héten rajtam volt.

(160/55-el kezdtem)

2015. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ettöl fèlek èn,hogy mennyi lesz ez a vègère,vizesedès mèg nincs,az elejèn ugrott fel 3kilòm diètàztam mielőtt terhes lettem,azóta lasabban megy de ilyesztően sok.Fodràsz vagyok heti 6napot dolgozom 6 óràban,gondoltam ez majd segìt hogy ne szaladjanak fel a kilok....
2015. jún. 18. 09:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit soknak tűnik, nekem ekkor még nem volt plusz kg, mert az elején fogytam a sok hányás miatt, így kb. félidőre szedtem vissza az elején leadott 3 kg-ot. Ha nem számolom a leadott, majd visszaszedett kg-okat, akkor miután elértem a fogyás előtti eredeti súlyom, onnantól 9 kg-ot híztam a terhesség végéig, ez teljesen lement a szüléskor, a kisfiam 3830 grammal született. Ha innentől kicsit figyelsz az étkezésre, akkor nem lesz gond.
2015. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok főleg, hogy nagy plussz súllyal is lettél terhes.
2015. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én pl az elején híztam mindig, kb. én is itt tartottam súlyra ennyi idősen mindkét terhességemmel. A második még bent van, nem tudom mennyi lesz a vége... de megint elkezdett lassulni a hízás üteme. az elsővel 15 kg lett a vége, de mire kijöttem a kórházból már csak 3 kg + volt rajtam. Szóval nem kell egyből aggódni, lehet Te is ez a típus vagy mint én. Kajára azért figyelj oda.


25 hetes km +8 kg eddig.

2015. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nem sok! én nem magyarországon élek, de hallom, hogy ott rögtön figyelmeztet az orvos, hogy vigyázni kell a hízással... én pl. mindig ay elején híztam többet, a vége felé már alig.
2015. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En 22hetesen mar 12kgt hiztam.igaz hogy igy 57kg vagyok ugy hogy meg nem veszes
2015. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, kicsit sok. Én is 18 hetes vagyok, egy kiló van eddig rajtam (167 cm/57 kilóról indultam). Igaz, nekem a vércukor eredményem már az eleján rossz lett, ezért diétáznom kell.

Szerintem te is nyugodtan tarthatsz szénhidrátcsökkentett diétát (160 g szénhidrát/nap 5 étkezésre elosztva), az nagyon jól megfogja a hízást, a vércukrod is rendben lesz, és nem is éhezel. A neten találsz sok mintaétrendet és tápanyag táblázatot.

2015. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!