Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesség,16. hétben,1kg...

Ikerterhesség,16. hétben,1kg hízás eddig összvissz, normális ez?

Figyelt kérdés

eszek rendesen , 16 hetes vagyok, ikrek,és eddig egy kilót hiztam.

Második terhességem, akkor egy babával 3szoros sulygyarapodásnál tartottam már most.

miért van ez?

leehet, hogy nemfogok az ikrekkel felszedni annyit mint az egyel???



2013. aug. 31. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
a gyarapodás függ attól is h hány kilóval kezdted, mert ha esetleg túlsúlyosan kezdted akkor akár fogyhattál is miközben a babáid nőttek, pl a szomszédasszonyom 87kg volt mikor teherbeesett és 90-nel ment szülni egy majd 4kg kisbabát, tehát ő fogyott terhesség alatt.v ha sokat hánytál az eleén akkor sem lehet nagy gyarapodásra számolni.csak az a lényeg h ne idegeskedj mert az se neked se a babáknak nem jó :-)
2013. szept. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
55kg vagyok
2013. szept. 1. 08:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi 12 hetesek vagyunk. Lombik ikerbabákat várunk. Még egy dekát sem híztam. És eszek rendesen a pocim látszik.
2013. szept. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

és hogy kiló vagy?hány centi?

szültél már??


nekem azért furcsa csak mert én már igen és akkor egyel a 15. héten már 3 kiló plusszom volt.

2013. szept. 1. 10:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, fogsz még hízni:)

Én a 12. hétig 3 kiló minuszban voltam az ikreimmel, a végére 18 plusszal, igaz, az mind a 2 gyerek, tartozékok és a víz volt. Vagyis az volt vagy 20 kiló.

2013. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

160 cm és 53 kg, első babák lesznek.

2013. szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A babák akkor pár dekásak. Én ikrekkel végül 8 kg-ot híztam.
2013. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!