Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vácon dr. Bényi Bélához...

Vácon dr. Bényi Bélához magánba járó kismamák!?

Figyelt kérdés
Az után kutakodom, hogy hozzávetőlegesen mennyit szokott a dr. Úr kapni egy szülésért? Mennyi a reális ár?
2015. jún. 18. 10:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Senki nem szült nála? :D
2015. jún. 24. 11:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek volt nála császárja, és 70.000 Ft-ot adott neki (ennek 4 éve).

Hozzá jársz magánrendelésre is? Mert a rendelési ár 10x-esét szokták adni általában.

2015. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen hozzá járok magánba! Rákérdeztem de annyit mondott, hogy a kismamák/anyukák tudják, hogy hozzávetőlegesen mennyit szoktak/kell adni... na hát én nem tudom mondtam neki de csak mosolygott... ezért gondoltam utána járok, hogy ki mennyit adott. Én kicsit azért sokallom a rendelési összeg 10x-ét... köszi a választ. :)
2015. jún. 27. 07:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nála szültem, 50ezret tudtam neki adni. A mellettem lévő kismama végül császáros lett, ő azt mondta, hogy 70ezret adott neki.
2015. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mostanság szültél nála?És nem volt negatív reakciója az 50 ezerre? :)
2015. jún. 29. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Másfél éve. Nem volt negatív. De ha az lett volna, akkor is ennyit tudtam volna adni. Viszont nem mondott árat, csak annyit, hogy rám bízza. Én meg ennyire voltam képes. :)
2015. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát mi is így gondoltuk... remélem most sem lesz az. :)
2015. jún. 30. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!