Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félidős kismamak ti nem...

Félidős kismamak ti nem erzitek ugy mostansag hogy nem halad az ido?

Figyelt kérdés
Van mar egy 2,5 evesem. Bolcsibe jar meg 1 honapig. Nemreg volt a genetikai ultrahang es most majd csak 5 het mulva cukorterhelesre kell mennem. Valahogy a 29-30 hetet varom nagyon de az meg 2 honap es nagyon tavolinak tunik..nem azt mo dom h halalra unom magam hanem hoygy nagyon tavolinak tunik ez a ket honap meg amit varok.
2015. jún. 17. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne unatkozz, foglald el magad és már mindjárt gyorsabban fog telni.
2015. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így érzek,pedig nekem ő a 3-dik babám és a kissebbi csak 2,5 éves ithon van még velem,úgyhogy mindig van mit csinálni,de mégis aligvárom már a következő ultrahangot,főleg hogy a mostanin a nemét nem tudta megmondani,nekem is 5 hét múlva lesz cukorterhelés.És hogy bírod a melegeket,nekem állandóan fájnak a lábaim és folyik rólam mindig a víz:( 20+2 hkm
2015. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi egyebkent jol vagyok. A meleget nem birom de terhesseg elott sem szerettem sosem a nyarat...

te hova valosi vagy!? En Bp. Van mar egy fiam,most kislany lesz. 😊

2015. jún. 17. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem most szalad.. 19 hetesen voltam uh-n, most 25 hetes vagyok. Semmi panaszom kb 12 hetes korom óta ráadásul ma fejezzük be a költözést, pár hét már elment vele így nekem szaladt az idő.

28 hetes kort várom de méginkább a 30-at. :) persze ahogy elszaladt az előző pár hét szerintem ez is el fog.

2015. jún. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!