Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! A mensim több mint...

Segítség! A mensim több mint egy hete kesik! Elvetéltem?

Figyelt kérdés
Három nappal ezelőtt este párommal volt egy kis "ezmegaz", de elkezdtem verezni. ( épphogy, másnapra semmi! ) Halvány piros barnás volt, es darabos kicsit. Masnap reggel csináltam egy tesztet, Pozitív lett! Ma reggel is csináltam, szinten pozitív. Azt a vérzést viszont nem tudom hova tenni! ( elore tettem a kerdest,mert csak ugy enged tovább lépni, a legvégén lenne igazsag szerint. )
2015. jún. 18. 10:56
 1/8 lisa7474 válasza:

Szia.. Szerintemérdemes lenne egy orvost meglàtogatni.. Lehet, hogy nincs baj, de jobb lenne ha megnézne..

Felrakod a tesztről a képet.?

2015. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha elmondod hogyan kell,mindkettot felteszem :)
2015. jún. 18. 11:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Képfeltöltés.hu
2015. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
[link] ( ezt a linket kaptam e-mailben )
2015. jún. 18. 11:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek tök pozitív tesztek.

Menj el dokihoz, de sztem semmi baj nincs, előfordhat pici vérzés az elején.

2015. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lisa7474 válasza:
Ezek pozitivak.. Menj orvoshoz és mond el, hogy kicsit véreztél.. Ne halogasd.. Sok sikert.. Majd jelentkezz, hogy mi volt a dokinàl.. Gratulálok.. :-)
2015. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Külföldön elek. Elmentem orvoshoz,es Azt mondtak nincs idopont,csak július 9.en. Vicc komolyan...

Viszont,vettem egy digitális teszet,ami kimutatta,hogy tobb mint 5 Hetes vagyok ! Nagy az orom,de nagyon varom a Juli 9et.

2015. jún. 23. 16:32
 8/8 A kérdező kommentje:

Elkezdtem verezni igy eljutottam elobb az orvoshoz

Kiderült 8hetes voltam,de ket napra ra elment a kicsikem

Nem tudom ,hogy lehet ezt feldolgozni,de akárhányszor gyereket látok,vagy a tv-ben hallom ,hogy terhes valaki..azonnal bogok 😔😢ugy faj 😔

2015. jún. 30. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!