Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvetéltem, orvos szerint...

Elvetéltem, orvos szerint minden ok, lehet 1,5-2hétre rá már normális mensim?

Figyelt kérdés
a 7.hét közepén elvetéltem, kb.május 30-júni 6ig véreztem,aztán elmúlt teljesen, júni 10-én voltam dokinál, azt mondta hogy minden rendben már nincs terhesség de nem kell müszeres befejezés. Tegnap enyhén ma meg normálisan megjött...lehet hogy ez már a normális mensim lenne a vetélés után?
2013. jún. 16. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én korainak tartanám a menstruációt. Én négy hete vetéltem, a vetélés utáni vérzést menstruációnak "fogta fel" a szervezetem, ma jött meg, pont ahogy kell. Viszont lehet, hogy ez is egyénfüggő. Ha mostanában kéne megjönnie (ha nem lettél volna babás), akkor lehet, hogy ez már tényleg a rendes menstruáció, bár én még mindig nem nagyon hiszem. Szerintem csak ürít a szervezet, mert terhességed már biztosan nincs, ahogy a doki is megállapította, de egyéb, a baba után hagyott "dolgok" (bocsi a nagyon laikus megfogalmazásért, de nem vagyok orvos, viszont tökre tapasztalat alapján írok) lehet, hogy még nem ürültek ki, ezért vérzel. Kaptál vetéléskor Ergam cseppet? Az sokat segít a teljes kiürülésben.
2013. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hali, amikor mentem a dokihoz már egyáltalán nem véreztem, és utánna sem. Megnézet hüvelyi UH-val is és azt mondta hogy nem lát terhességet de minden rendben van, vért vettek, holnap kell mennem vérvételre, és tegnap, meg ma megjött ill. elkezdtem vérezni úgy mint amikor megjön...

Utóljára április 18-22ig volt meg, aztán pozitívak lettek a tesztjeim terhes voltam, és ahogy írtam máj 30-6ig elvetéltem:(((

2013. jún. 16. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!