Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhesen fürödhetek...

5-6 hetes terhesen fürödhetek hideg vizben? (Balaton)

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 05:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen. Meleg vízben nem szabad, mert az vetélést okozhat.

Amikor én terhes voltam, akkor az én dokim azt mondta, hogy strandolni(uszodába) meg wellnesezni sem ajánlott, mert ha el kapok valami fertőzést, attól is elmehet a baba..

A Balatonba viszont simán belemennék!

(De nekem nem volt lehetőségem Balatonba fürödni, úgyhogy én inkább kihagytam mindenfèle strand helyet amíg bábás voltam.)

2015. jún. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Èn 8-10 hetes voltam amikor a Maldív szigeteken voltunk. Volt, hogy 1 órát úsztam a tengerben és shnorcheleztem.


Ami fontos föleg édesvízben vagy medencében, hogy a fertözést megelözzed. A korokozok nem a vizben szaporodnak, hanem pár bejut a bugyidra, és mikor kijössz a vízböl és meleg és nedves a bugyi elkezdenek gyorsan szaporodni. Váltsál mindig bugyit ha kijössz.

2015. jún. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem a doki a balatontól is eltiltott! Kérdezz rá a dokidnál.
2015. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vaáltson mindig bugyit mikor kijön? Kinek van vagy 10 fürdőruci bugyija? Nekem speciel csak 1 van...
2015. jún. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem mennék be. Tudod, az első 12 hétben amúgy is nagyobb a vetélés kockázata és egy felszálló fertőzést nem kockáztatnék meg.
2015. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem mennék be. lesz még rá majd bőven alkalom ne aggódj,
2015. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sem mennék , ha nem lennének gyerekeim , de 4-5 éves gyerekkel muszáj lesz bemenni.
2015. jún. 22. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!