Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen mozdulatoknál érzem,...

Hirtelen mozdulatoknál érzem, hogy az alhassamnál nincs valami rendben. Lehetnek a lent leírt dolgok a beágyazódás jelei?

Figyelt kérdés
Babát szeretnènk a párommal. Mèg egy hèt van a nem vártig. 2 napja a jobb oldali alhasam a derekammal együtt hirtelen mozdulatoknál fáj. Soha nem tapasztaltam mèg ilyet. Ezek összefügghetnek a beágyazódási tünetekkel,vagy teljesen másról van szó szerintetek?

2015. jún. 20. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Másról.
2015. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak rápörögtél a babagyártásra, ennek semmi értelme, ettől csak nehezebb lesz teherbeesni, mert stresszelsz.
2015. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ilyen az, amikor már mindenbe bele akarod látni a terhességi/beágyazódási tüneteket. Ezzel nagyon gyorsan le kell állnod, mert így minden menstruációdat óriási világösszeomlásként, csalódásként fogod megélni, pedig a szervezeted csak teszi, amit kell, ami a dolga.
2015. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is másról van szó. Ilyenkor még nem jelentkeznek tünetek.

Nekem a menses megjövetele napjától voltak jelek.

Fájó húgyhólyag, gyakori pisilés és görcsök meg barna vérzés, ez valószínű a beágyazódásos vérzés volt.

2015. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül pozitívat teszteltem, és most az 1 éves törpém itt szuszog mellettem :)
2017. ápr. 14. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!