Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes, kismama vagyok,...

5hetes, kismama vagyok, sajnos pánik beteg, a gyógyszert megpróbálom elhagyni, de igen nehéz, eddig napi 1x0.25mg rivotrilt szedtem, milyen hatással lehet ez a babyre?

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Kérd az orvosod segítségét. Én is pánikbeteg vagyok/voltam, én Frontint szedtem, napi 2X0,5 mg-ot, kb. a terhességem 4.-5. hetéig. Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, olyan hihetetlen akaraterőm lett, egyből el tudtam hagyni, pedig már szerintem függő voltam. És nem hiányzott egy percig sem. Eleinte, egy két napig volt egy kis kézremegés, fejfájás, de a pániktünetek teljesen elmaradtak! Azóta sem tértek vissza, pedig már fél éve, hogy elhagytam a gyógyszert. Teljesen tünetmentes vagyok. És a vizsgálatok szerint a kisbabám teljesen egészséges! Üdv 29 hetes kismama
2008. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem csak megpróbálni kell, hanem teljesen el is kell hagyni, de mindenképp orvos kell hozzá, mert lehet, hogy fokozatosan kell..bár elég kis adagot szedsz, nem hinném hogy gondot jelentene..ráadásul a legtöbb ilyen gyógyszer nagyrészt placebo hatású-tehát hatóanyagszegény és szimplán úgy hat, hogy elhiszed a hatást..ha semmiképp sem megy megpróbálhatod az arany kolloidot-erős hatása van az idegek működésére,nyugtat is, mégis természetes dolog..herbáriák árulják...

A pánikbetegségnek pedig kiváltó okai vannak - a pszichológusokkal , pszichiáterekkelaz a gond, hogy nem gyógyítani akarnak, hanem mindenkit egyből televágnak frontinnal, rivotrilla, amikor pedig hozzászokik a szervezeted akkor jöhet a durva xanax is , mert ez mndig ilyen fokozat...mivel a pszichés betegségeket nem lehet kategorizálni, szinte mindenki ugyanazt a gyógyszert kapja..az anyósom is rivotrilt szed csak ő túl van 7-8 öngyilkossági kísérleten..az egyik haverom pedig most indult a paralimpián és bestresszelt, egyből pánikbeteg-frontint kapott...nem engedtük szedni, most hogy megoldódik a stresszhelyzete jól van és tiszta!!

Azt kellene a pánikbetegekkel is csinálni, hogy alapos környezettanulmány után terápiávalrávezetni, hogy feleslegesek a pánikrohamok...csak épp erre nincs ideje, sem kedve a pszichodokinak..ráadásul temérdek jutaléktól esnének el, amit a rivotril stb..gyártójától kapnak...

Legroszabb esetre is természetgyógyász segíthet..

Engem egy neurológus kezelt , mert nem volt peteérésem, fájt a fejem évekig..és MR egyéb vizsgálatok jöttek, végül megmondta, hogy az agyamban minden a helyén van, nincs vérrög , semmi, csak épp szorongásos depim van..erre ő meg nem ad gyógyszert, ideje lenne kinyílnom és megmondani a véleményemet néha, mert ez a baj...ha pedig otthon vagyok akkor nyugodtan kiabáljak a tárgyakkal, amik nem azt csinálják amit akarok és jobb lesz..hát most sem üvöltözök, de azóta nem fájt a fejem annyit, kivéve ha valamin felidegesedek, akkor egyből és tudom, ha nem érdekel akkor a fejem sem fog fájni..

Most hogy ilyen sokmindent elmeséltem magamról- szerintem a baba kedvéért legyél nyugodtabb gyógyszer nélkül is ha elszomorodnál gondolj a kis bébire, és hidd el elmúlnak a pánikrohamok is!!!

Én nagyon drukkolok nektek, mert tudom milyen, tapasztaltam..

Az aranykolloidot pedig bátran próbáld ki -a google-ben el is tudod olvasni mi mindenre jó..én használom és tényleg jó.

Üdv : 25 hetes kismami

2008. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Tedd le,árt a babának!Én is szedtem rivotrilt,xanaxot,eleniumot stb...majdnem mindent.De a rivotril 0.25-ös napi 1 az eléggé gyenge,beszélj a nődokiddal,hogy neki mi a véleménye!Boldog babavárást!
2008. szept. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
54%

Szia!

Először is nem akarlak elkeseríteni, csak tanácsot adok! Én is rivotrilt szedtem. Azt tanácsolom, hogy amilyen gyorsan csak tudod, minél előbb hagyd abba! Nekem amiatt ment el az első babám, mert nem tudtam letenni. Nagyon nehéz lesz, lesznek elvonási tünetek. De túl leszel rajta, és egészséges gyönyörű kisbabád lesz! Nagyon drukkolok neked, hogy mielőbb sikerüljön letenned!

Egészséges babát, fájdalommentes szülést kívánok!!!!

2008. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen a rivotril kismamának nem jó, ezt az orvos dönti el, mert a tájékoztatón is rajt van, hogy az orvos véleménye dönt, hogy ki milyen állapotban van a pánikbetegségben:(
2008. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!