Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikerült vkinek spontán...

Sikerült vkinek spontán vetélés után egyből teherbe esni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igen tavaly áprilisban volt spontán vetélésem, júniusban terhes lettem.

39 hetes kismama

2010. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Ebben reménykedem én is!

Nekem most volt feb. 2-án spontán vetélésem, tegnap meg kellett volna jönni. Eddig semmi jele, de ez nem jelenti azt, hogy nem is jöhet meg...

Inkább nem élem bele magam, ha tényleg az vagyok előbb utóbb kiderül.

Akkor Neked a vetélés után nem is volt már menszid?

2010. márc. 1. 17:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is volt egy vetélésem, 6 hetes voltam akkor. Aztán a doki kért egy hónap szünetet, addig óvszerrel védekeztünk és utána rögtön teherbe estem! Ugyhogy hajrá!
2010. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: de májusban megvolt rendesen és a júniusi maradt el. Remélem sikerült Neked! Majd írd meg az eredményt! Drukkolok nagyon!
2010. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia:)


Én pont abban a cipőben vagyok, mint az első válaszoló. Tavaly március végén volt spontán vetélésem. Akkor a doki 3 hónap szünetet ajánlott. A vetélés után volt egy hosszú ciklusom, május 26-án jött meg. Majd a júniusi már nem jelentkezett. Azt hittem, hogy még a szervezetem nem állt helyre, ezért nem is hiányoltam a júniusi menszit.


38 hetes kismama

2010. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon korai vetélésem volt, 5 hétre ment el.

A párommal ugyan úgy folytatjuk tovább (minden másnap együtt vagyunk).Nem tudom volt e peteérésem, most nem éreztem.Mondjuk nem is foglalkoztam vele.

Menszi előtt szoktak fájni a melleim, most nem.

Viszont két napja a mellbimbóim fájnak és érzékenyek.

Olyan hason aludni, mintha dörzsi papír lenne alattam.

Szóval nem tudom, de ha nem jön meg szerintem e hónap végét megvárom, aztán meg doki.

2010. márc. 1. 20:11
 7/11 A kérdező kommentje:
ja annyi, hogy a vetélésem óta elevitet szedek pluszba.
2010. márc. 1. 20:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 6 hetesen ment el a baba , a következő hónapban védekeztünk és az az utániban már nem , rögtön akkor sikerült!

2010. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt vetélésem, de szerintem az elevit helyett szedd a femibion tablettát. Sokkal jobb. :-)
2010. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Erről még nem is hallottam.

Előtte az amway naponta vitaminját szedtem.

2010. márc. 2. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!