Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek nyugtassatok meg, hogy...

Kérlek nyugtassatok meg, hogy nincs baj? 11 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
11+3 hetes kismami vagyok, múlt héten kétszer is volt hasmenésem ami görcsökkel járt. Mindkétszer elég intenzív volt, de 10-15 perc múlva elmúlt. Felhívtam a dokimat aki azt mondta hogy 3x2 magnéziumot szedjek és ha 1-2 napon belül nem enyhül a görcs menjek be a kórházba( be kell feküdnöm). Vizsgálatra nem hívott be. Volt már valakinek ilyen? Nem véreztem, meg el is múlt elég hamar, de nagyon meg vagyok rémülve :(

2015. jún. 22. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudunk itt megnyugtatni szerineme, még akkor sem, ha nagy valószínűséggel nincs semmi baj. Ha erősek voltak a görcsök, amik miatt fenyegető vetélésre gondolnál, feküdj és pihenj, amennyit csak tudsz, szedd be a magnéziumot. Az nagyon jó, hogy nincs vérzés, és hamar elmúlt. legvalószínűbb, hogy a hasmenéssel volt csak összefüggésben egyébként:)


De ha csak az nyugtat meg, akkor akár járd ki a dokidnál a vizsgálatot, akár az ügyeletre menj be, hogy megvizsgáljanak.

2015. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon köszi! Anyukám szerint is csak a hasmenés miatt volt. Bízom benne, hogy igazad van. Hétfőn megyünk UH-ra, addig pedig betartom a dokim utasításait. És próbálok megnyugodni... :)
2015. jún. 22. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy eros hascsikaras volt az, amit gorcsnek ereztel?
2015. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Alul is fájt, mint menstruáció előtt. Mondjuk a hascsikarás elég erős volt, meg össze vissza kotyogott a hasam úgyhogy lehet hogy csak átsugárzott a fájdalom...
2015. jún. 22. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem 7 hetesen volt erős hasmenesem de olyan hogy napi 5x. Orvosnak mondtam, nem reagált rá, aztán lassan meg is szűnt!
2015. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!