Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki járatos fertőzések terén,...

Aki járatos fertőzések terén, segítene?

Figyelt kérdés

28 hetes a pocaklakóm, és azt vettem észre, hogy mostanság a folyásom-bocsánat!-"illata" kicsit savanykásabb lett. Más tünetet nem igazán vettem észre, már a terhességem kezdetétől jóval bővebb a folyás mint eddig, de a lányommal is így volt, és semmi kórosság nem volt benne. Viszont nekem hál' Istennek sohasem volt még semmi nemi betegségem, ezért kérdezem azt, aki átesett ilyenen: A savanykás szagú hüvely váladék, fertőzés jele lehet? A dokim most szabin van éppen két hétig. Inkább menjek addig Sztk-s dokihoz, biztos ami fix, vagy megvárhatom a saját orvosom?

Köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 22. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg fertőzés. Semmiképp ne várd meg a dokid, menj be az sztkba.
2015. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldünteni.


De szerintem nincsen fertözés. A folyás a terhesség alatt igen sokszor változik, és ha nem büdös és nem igazán más színü akkor nem hinném, hogy nagy baj lenne.


De a tedöntésed, te érzed ezt.

2015. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nezesd meg, ha ne adj isten van egy bacis fertozesed, mielobb kezelni kell.

Ha megvaltozik a szaga akkor benne van egy fertozes egyebkent.

2015. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!