Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor mondtátok el a...

Ti mikor mondtátok el a szüleiteknek, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Már a tervezési fázisban szóltatok nekik, hogy úgy készüljenek lelkileg? Vagy az első pozitív teszt után? Vagy csak az első trimeszter után? Vagy mikor már beírattátok nagycsoportba? :)
2015. jún. 22. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Anyukámnak a pozitív teszt után, a férjem után őt hívtam :)


Anyósomnak a 12. hét után.

2015. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Az első babát az első ultrahang után, a másodikkal nagyon nehéz első trimeszterem volt, azonnal elmondtuk, mert bőségesen kellett a segítség (vérzés, hematóma, vészes hányás, feküdnöm kellett, a nagylány 2,5 éves, tehát beavattunk mindenkit még a szívhang előtt).


Mindkét esetben egyszerre meséltük el anyuméknak és anyósoméknak.

2015. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Mindkettőt tudták, hogy tervezzük. Első babát 6. héten meséltük el, a másodikat 5. héten :)
2015. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

A szüleim tudták, hogy babát tervezünk, de nyilván konkrétan nem jelentettük be, hogy na akkor mostantól élesben megy a dolog :-)

A pozitív teszt után pár nappal elmondtuk nekik. Anyósomék véletlenül tudták meg egy ismerőstől, mert 5 éve nem tartjuk a kapcsolatot.

2015. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Mindkettőt a 12. heti uh után mindkét nagyszülőnek.
2015. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Már a gyártási folyamat előtt beavattam anyukámat, nővéremet. A pozitív tesztemet a nem várt napján, valami belső sugallatra hajnal 4kor csináltam (felébredtem és nem tudtam visszaaludni). Rögtön felvertem a párom és a szüleim is (ők korán kelők 4kor már rég fent vannak). A párom családjának rá pár napra szóltunk. Nagyon pozitívan álltunk hozzá, nem vagyunk babonások. :) (13+4 hkm)
2015. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Apukának és a legjobb barátnőmnek a pozitív teszt után. A családnak csak a 12. héten.
2015. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Az én szüleimnek pozitív teszt után pár nappal amikor jöttek, hugomnak haknalba ment üzenetbe a fotó a 2 csíkról! Anyósoméknak a 25. héten de csak mert anyós szerint meghíztam vissza kellene fognom magam mert bikiniszezon előtt nem jó ha hízok mert hogy fogok mutatni a nyaralási fotókon a fia mellett 😄 ("jóban vagyunk!!") Aztán a férjem mondta neki hogy senkig ne zavarjon de várandós vagyok. Mi volt a válasz? Azért ne örüljetek olyan nagyon még simán elvetélhet. Nem gyakran megyünk és ez nem fog változni valamiért 😂
2015. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

#8 Igazán kedves anyósod van...


A nővéreimnek és szüleimnek az orvosi vizsgálat után, a 8. héten mondtuk el. Mindenki másnak a 12. hét után. (anyós, nagyszülők, a férjem testvére,felesége)

2015. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
12. héten jelentettük be, de utólag kiderült, hogy az én részemről sajnos 1,5 héttel korábban megtudták, ugyanis a háziorvosnál kikotyogták. :(
2015. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!