Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy mondtátok/ mondjátok...

Ti hogy mondtátok/ mondjátok el a szüleiteknek (anyós, após, édesanyád, édesapád) hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Kreatív ötletekre lennék kíváncsi, mert apának a kedvenc focicsapatás mezes badyval tudattam, hogy apuka lesz (50%apa 50% anya 100% a csapata) könnyekig hatódott.
2015. ápr. 29. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanezen az elven, foci nélkül, nincs valamilyen nagypapás/nagymamás body? (amúgy: kedvenc foci csapatmezes body) Én nem trükköztem, a wc-ről kiabáltam ki a férjemnek, hogy pozitív a teszt. :)
2015. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
'Félév múlva érkezik hozzánk egy Vendég.' - így mondtam, nagyon meghatódtak...
2015. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sógórnőmék egy kék és egy rózsaszín lepkét adtak szüleiknek, úgy, hogy majd ha aktuális lesz az egyiket megkapják. Hasonlót szeretnék én is, de nincs nagyon ötletem.
2015. ápr. 29. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Én a teszttel szaladtam ki hogy "te is látod a második csíkot?" A férjemnek. Anyának pedig mikor a szajsebeszetrol kijöttem, merev szemekkel nézett hogy miert nem csinaltak röntgent a fogamrol. Meg akarta nézni a leletet én pedig gyorsan elmondtam neki mielött a leleten látta volna. Nagyon nem így akartam de mivel anya eüs velem jött, ugyis dolgozott. A többieknek pedig simán úgy, hogy nagyszülők lesztek. Tesómnak pedig lefotóztam a tesztet és elküldtem, tudta azt is, hogy babát szeretnénk így mindegy volt.
2015. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk az elsonel, a kozhelyes, kiscipo volt a nagyszuloknek, karacsonyra kiszokni a dediknek, ok nagyon orultek. A masodiknal mar csak annyit mondtunk, hogy jon a kisteso :-).
2015. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

volt aki családi fotózáshoz beállásnál mondta el a rokonságnak (video üzemódban volt)így meg lett örökítve hogy milyen meglepetés hogy örülnek :)


volt, aki beszélő kabalát adott, ami azt mondja szeretlek nagymama :)

volt aki az UH épet csomagolta be

(sajna nem találom azt a youtube-s egyveleget)


nagyon sok megható van, testvéreknek így adták elő, érdemes megnézni!!!


https://www.youtube.com/watch?v=3qDlcfO9WIU

2015. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

- Anya, boldog szülinapot, van egy jó hí...

- Terhes vagy? Ugye terhes vagy???


Anyámnak vannak paranormális képességei, mert nem tudtak róla, hogy próbálkozunk, mégis ráhibázott, még a mondatot se tudtam befejezni. (Pont a születésnapja előtt teszteltem, ezért rávártam még egy napot a hírrel.)

2015. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem pont mikuláskor volt a 12. heti uh, szóval vettem mindenkinek egy kismikulást, beleállítottam egy kis fehér babacipőbe, és mellé tettem az ultrahangon készült kis fotót. Mindenki örült a csomagnak. ;)
2015. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!