Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok. Biztos, hogy...

27 hetes vagyok. Biztos, hogy érzékenyebb is vagyok, vajon én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A párommal amolyan távkapcsolatban élünk. Hétvégente találkozunk, és most biztos sokan elítélnek, és én is magamat, mert ilyesmit eddig nem tettem, de belenéztem a telefonjába. Abban volt egy üzenet egy nőtől, akiről eddig még nem hallottam. Az üzenetben az volt, hogy ő hétvégén nem tud a gyereke nélkül menni sehová. Több hívást is találtam ettől a nőtől, és még egy sms-t, amiben szép jó reggelt kíván neki. A párom a kimenő sms-eket nem menti el, úgyhogy azt, hogy ő mit írt nem tudom. Kérdőre vontam, azt mondta, csak egy munkatársa, és felhívta, hogy beszélni akar vele, mire mondta neki, hogy szombaton kint lesz a fia meccsén, és ha odamegy, akkor ott tudnak beszélni, és erre volt a reakciója, hogy nem megy a gyereke nélkül. Megesküdött a párom a lánya életére, hogy nincs semmi köztük, de annyira belefészkelte magát a gondolataimba ez az egész, hogy már erről álmodom. Szeretnék hinni neki, de nem tudok. Túl reagálom?
2008. szept. 2. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Hát jajj... Én hiszek a férfi nő barátságban. Nekem nagyon sok férfi barátom van, amire harap a párom és én ilyenkor mérges vagyok...

De fordítva... másképp hangzik. Neki is van egy kolleganője akivel nagyon jóban vannak, de lehet én is harapnék, ha úgy találkoznának, hogy én nem vagyok ott... még úgy hogy terhes sem vagyok...

Sztem várj még egy kicsit, ha van valami köztük azt úúúúgyis észreveszed! De ne kutakodj, mert akkor a nem jelet is igennek veszed előbb utóbb.

Hát... szép napot még!

2008. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!