Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 koktel amibe mindkettobe 4...

2 koktel amibe mindkettobe 4 cl vodka volt mennyire art a babanak 38 hetesen?!

Figyelt kérdés

#38 hetes #ket koktel
2015. jún. 23. 10:10
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
72%

Igen 8-as, csak nem mindegy, h belekortyol egy 2% alkoholtartalmú ízesített sörbe, vagy egy kis vörösborba (11 %) vagy letol kb. egy deci 37%-os vodkát. ezt szerintem egy orvos sem javasolná.


A vörösbort sem az alkoholtartalma miatt ajánlják...

2015. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baj nem lesz belőle. 8 cent nem olyan sok. Csak ma minden árt a magzatnak.
2015. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
17%
Én 40 hetesen pálinkát nyakaltam, és nem lett baja. Igaz egy kupica volt, és anyósomat nem tudtam elviselni emiatt történt... Nem vagyok rá büszke.
2015. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
76%

"A baba extra feszes izomzattal született (persze szerinte nem a vodka okozta)."


Mert nem is. 5 hetesen még nincs méhlepény, nem megy át az enni- és innivaló. Ha abban az időszakban bármi kijavíthatatlan károsodás éri a magzatot, akkor elhal; ha kijavítható, akkor az őssejtek orvosolják a kárt teljesen és megmarad a baba.


A későbbi hetekben viszont egyértelműen káros és óriási felelőtlenség.

2015. jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem semmi gond, ha az ember iszik, mikor még nincs baba, hiába tervezik..


Mindkét tesóm egyszer engedte el magát úgy igazán. Karácsony és Szilveszter között ettek ittak, buliztak barátokkal, felhőtlenül szexeltek a párjaikkal és mindketten akkor estek teherbe.


Tesóm aggódott kicsit, hogy borzasztó sokat ivott, ráadásul cigizett is (kocadohányos, persze azóta nem cigizett újra), lehet e baja a babának, de a doki megnyugtatta, hogy semmi baja nem lesz.


Szóval az hogy benyakal egy üveg vodkát..egészségére. :)


Viszont 38 hetesen..

2015. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
15%
Ha ez egyszeri alkalom volt, semmi baja nem lesz tőle a babának, nyugi. A sok okoskodó, meg söprögessen a saját portáján. Nem kellene rögtön ítélkezni. Honnan tudjátok, hogy tudta-e a kérdező egyáltalán mit iszik, és mennyi alkohol van benne. Egy koktélban simán elvész az a vodka, ízre. Lehet csak utólag jött rá, hogy nem alkoholmentes volt.
2015. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
45%
NEm tudom hogy vagy vele, de ha koktél iszok, akkor meg szoktam nézni, hogy mi van benne..már csak azért is mert általában alkohol tartalmú koktélt szeretnék inni. Amennyiben terhes lennék, úgy azét nézném meg, hogy ne igyak alkoholt.
2015. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Elnezest rosszul irtam osszesen a kettobe volt 4cl. Es hozzateszem sokkal tobb gyumolcsle meg ilyenek voltak benne mint ahogy alapjra csinaljak.! Egyaltalan nem vedeltem es berugni se rugtam be.! Egesz terhessegem alatt szedtem rendesen a vitaminokat, rengeteg gyumolcsot eszek teljesen egeszseges a gyerekem. Nem kell azt gondolni rolam hogy roman vagyok meg, hogy vedeltem.! A cl meg nem vagytok teljesen tisztaba 2 lightos koktelt ittam es kertem h annal lightosabban is csinalja.!!! Nem kell rogton ugy ram nezni.! Es igen buntudatom van mert nem csinaltam ilyet a terhessegem alatt. Csaladi veszekedesek voltak es gondoltom ket nagyon nagyon lightos koktelt megihatok.. Nem mentseg h gondok vannak de nem kell nezni engem rogton alkoholistanak nezni se.!!!
2015. jún. 23. 10:35
 19/38 anonim ***** válasza:
61%

Hát engem nem érdekel, a te gyereked, a te lelkiismereted. Nem kell senki előtt mentegetned magad, megihatsz akár egy üveggel is, de hát te kérdezted, h árt-e. a válasz igen, árt. Egy kisbabával azért ne alkoholizáljon már egy 38 hetes terhes nő, se 4 cl-t, se 8-at. Tudom, mindig lezsnek, akiknek semmi bajuk nem lett tőle, meg akik azt mondják, igyál nyugodtan, egészségedre. Mondom, a te döntésed, h kinek a véleményére adsz. Én semmibe sem nézem azt, aki iszik a terhessége alatt, mert sehol nincs olyan ajánlás, h a magzatnak alkoholra lenne szüksége.

A szoptatás alatt is fogsz inni? Ennyi erővel keverj a tápszerhez, lefejt tejhez is egy kis vodkát. Ugye, milyen morbidul hangzik? Senki se csinálna ilyet. Akkor terhesen miért?

2015. jún. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
21%
Eszembe nem jutott volna koktélozni terhesen... Ha megindul a szülés, így vonulsz a kórházba?!
2015. jún. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!