Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 koktel amibe mindkettobe 4...

2 koktel amibe mindkettobe 4 cl vodka volt mennyire art a babanak 38 hetesen?!

Figyelt kérdés

#38 hetes #ket koktel
2015. jún. 23. 10:10
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
En teljesen nyugodt vagyok. :) es azert kerdeztem meg, mert kivancsi voltam csak, hogy kinek mi a velemenye. De nem banto velemenyekre voltam kivancsi. (Y) es irogattam most nogyogyaszoknak akiktol online lehet kerdezni.. Mondtak nem ajanlatos de egyszeri alkalomtol ennyitol nem lesz baja, csak tovabbiakban ne koktelozzak, ami eszemben sincs.! Es nem hisztizzek ha hisztizznek az nem ilYen lenne 😉
2015. jún. 23. 11:10
 32/38 anonim ***** válasza:
76%

Véleményekre voltál kíváncsi. Az hogy te bántónak veszed, mert nem értünk egyet, a te bajod.


Elég ellentmondásos vagy.

2015. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
55%
És mikor esett le a tantusz, hogy talán nem kellett volna koktélozni? Te is elgondolkodtál ezek szerint.
2015. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
57%

Orulj, h nem indult be a szules.

Egyik ismerosom eloszilveszterezett, akkor van a hazassagi evfordulojuk is, egy pohar pezsgo beinditotta a szuleset, 38 hetesen.

Eleg ciki volt neki bevallani a szuloszoban, h fogyasztott alkoholt.

2015. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
29%

Én meg azt mondom,hogy a sok "orvos" helyett, egy valódit kellene megkérdezni. Én rákérdeztem a dokimnál,hogy ha megkívánom a sört vagy éppen a bort, akkor mennyit ihatok. Mondta,hogy heti egy sör vagy 2-3 deci bor nyugodtan belefér. Van olyan kismamája, akinek "kell" heti kétszer 2 dl bort inni.

A károsodáshoz a rendszeresen, nagy mennyiségben fogyasztott alkohol vezet. És az is helytelen állítás,hogy olyan mintha közvetlenül a babával itatnád. Először átmegy a te szervezeteden, májadon és utána "kerül" a babához.

Azért ne feledjük,hogy régen alkoholos infúziót adtak szülésvisszatartásra. Nem lettek debilek a gyerekek.

2015. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
6%
Ilyenkor már nem nagyon tudsz neki ártani. Persze nyilván jót nem tesz. A szülés meg nem az alkoholtól indul be, beindult volna amúgy is.
2015. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
A gyerek kb. a 12. hétig fejlődik ki, utána már csak növekszik (ezt Czeizel Endre mondta egy előadáson amin személyesen vettem részt), így az első három hónap a kritikus. Később főleg az utolsó hetekben is lehet probléma akkor ha belekakál a magzatvízbe valami külső hatástól és ezt utána "belélegzi". Ez az egyik oka az oxigénhiányos babáknak. De 4 cl vodkától nem valószínű, hogy gond lenne, leszámítva persze ha ez már csak az utolsó csepp a pohárban.
2015. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
46%
Azt kérdezek árt-e 4cl vodka egy 38 hetes babának? Hát tuti kiüti, meg egy kicsit erős is lesz neki. De aztán persze jót alszik majd. De miért itatnád meg vele?? :D (Szerintem 38 hetes magzatra gondoltál)
2015. jún. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!