Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti sem tudtok vagy tudtatok...

Ti sem tudtok vagy tudtatok aludni terhesseg alatt? Van valami otletetek, megis hogy sikerulehetne aludni ejszaka?

Figyelt kérdés

Egyszeruen sehogy sem kenyelmes. Mar vettem szoptatos parnat, hogy a hasam tamasztjam ki, de nem jo, labam koze parna, ugy sem jo, hanyatt imadok aludni, de ugy feszul a hasam, es ha nagy nehezen sikerul elhelyezkednem akkor a babam mocorog annyira ejszaka, hogy azt hiszem ki fog ugrani a hasambol, mint ma ejjel is.

Mar hull vagyok, 4kor kell kelnem, a munkahelyemen koncentralni kell, en meg majd ossze esek a faradtsagtol.

Esetleg van valani otletetek, mivel konnyithetnem meg az ejszakaimat?

25 hkm


2015. jún. 24. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Dettó :D


Ha van rá lehetőséged, próbálj másik ágyon aludni, esetleg egy vastag matracon, nekem az bevált. Néha az ágy is ludas, nemcsak a várandósság, a baba helyezkedése.


Esetleg járkálj egyet, hátha arrébb mozdul a baba. Nálam zenére, simogatásra arrébb szokott mozdulni.


Meddig akarsz még dolgozni amúgy? Én hasonló idősen mentem el pihire a munkahelyemről, azóta jobban is alszom, mert kevesebb a stressz. Néha ez is számít ám.

2015. jún. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Meg 6 hetem van hatra, ugy hogy kivettem az evi szabimat, szulesi szabadsag elott. :( Penzzel dolgozom, es igy nem tudok koncentralni. Kulfoldon vagyok, es itt nem irnak ki elobb, de ha meg hibat kovetek el a munkahelyemen, a fizetesembol vonjak le, es az semmikepp sem eri meg.

Remelem nem lesz igy minden este, mert teljesen kikeszulok.

2015. jún. 24. 08:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 26 hetes vagyok, mostanság én sem alszok túl jól. Én mindig félig hason aludtam, teljesen az oldalamon nem túl kényelmes. Tippet nem tudok adni, még én sem találtam ki. Nekem a párna két lábam közé jó. Amúgy a hatad probaltad már kitamasztani? Pl egy paplannal.
2015. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem anno szerencsére ilyen ennyi idősen nem volt, ugyan akkor állandóan a babámra gondoltam, a szobájára, a jövőbeli életünkre...tehát folyton kattogott az agyam :) én a vége fele voltam így, szintén félig hason szeretek aludni, hanyatt is jó volt de egy idő után éreztem hogy rám nehezedik a hasam, ami tök érthető :) azt nekem a térd alá jó nagy párna, és úgy tudtam aludni félig hason....vagy még a nyitott ablaknál alvás is segített, én is nyári kismama voltam, jobb volt a levegő.
2015. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

En is azt hittem, hogy csak kesobb fog jonni az alvatlansag, de nem. Meg csak abban bizom, hogy atmenetei, mert igy tenyleg kikeszulok. Pont amikor ebreszt a telefonom, akkor erzem azt, hogy el tudnak aludni.

Valojaban ma ejjel a picitol nem tudtam, annyira aktiv volt, de most sem alszik, egy percre le sem all. Legalabb segit ebren maradni :)

2015. jún. 24. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Neke mostanaban bevalt, hogy kitamasztom a hatam, es felig hanyatt, felig oldalt fekszek, a hasam ala pedig egy lapos pluss teknöst teszek. Pont megtamasztja a pocakomat.

A masik, ami utan jol alszok a szex :)

2015. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 15+4 vagyok és már most nem tudok aludni. Szerintem a baba próbál szoktatni az éjszakázáshoz :)
2015. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!