Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyása volt valakinek...

Barna folyása volt valakinek terhesség alatt? Elvetélek? Vagy más okozza? Tapasztalatokat írnátok?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 7 hetes.Uh-ra is holnap kell visszamennem kontrollra.Már voltam 5 hetesen.Szabályos petezsák látszott.Most viszont félek.Tegnap észleltem pisi után a wc papíron kis barnás folyást.És ma is volt nemrég.És több jött.Nem görcsölök.Azóta nem is görcsöltem mióta terhes vagyok.Elevitet is szedek.Pajzsmirigy alul működésre is szedek bogyót.De az most jó.Mellfájdalmam van és hányinger.
2015. jún. 23. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem jutott eszedbe orvoshoz menni esetleg?
2015. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott,csak tudod dolgozok!És mivel most történt már ilyenkor orvos sem rendel.Holnap meg úgy is megyek uh-ra.
2015. jún. 23. 17:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben nekem is volt, kicsi volt a progeszteron szintem. Utrogestant kellett szednem és utána elmúlt. Egyik ismerősöm is végig barnázta az első trimesztert, szedett Utrogestant de neki nem segített. Egészséges fia lett, a másodiknál is ugyanez van mindkettőnknél.
2015. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél volt egyszer a wc papíron barna folyás, és kaptam rá utrogestant. De barátnőmből pl ömlött a vér, teljesen elázott mindene,mintha 2 havi menstruációs vér egy pillanat alatt kizúdult volna belőle és utána napokig vérzett. A doki semmit nem látott uh-on, jól volt a magzat. Semmit se kapott rá és már 1 éves egészséges a kicsi.
2015. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem hematoma okozta.
2015. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én is barnáztam 7 hetesen. Nem volt görcs, semmi. 8 hetesen sem volt még szívhang. Meg kellett műteni. A gond az volt, hogy sztk-s kórházba kezdtem el járni mikor megtudtam,hogy terhes vagyok, ott hiába mondtam hogy barnázok nem foglalkoztak vele. Később mentem el magán orvoshoz, ő kétszer egymás után nem látott szívhangot, növekedés nem volt megfelelő. Kérj gyógyszert mindenképp!!
2015. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kevés barnázás nekem is volt az 5. héten, majd több a 9. héten. Hematóma volt és üres petezsák miatt missed ab. A műtét napjáig fájt a mellem és hánytam. Minél hamarabb menj dokihoz! A baba mindennél fontosabb!
2015. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt 6 hetesen. Azonnal orvoshoz mentem. Mindent rendben talált uh-n, valószínűleg progeszteron hiány lehetett és írt fel gyógyszert, most 26 hetes vagyok.

De nem tudom mi lett volna ha csak másnap megyék, nem akartam kipróbálni. Így másnapra teljesen elmúlt a barnázás.

2015. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát oda csak csütörtökön tudok menni mert csak akkor van doki.Ma meg uh van.De ma megyek uh-ra.De fél 4-től van az a baj.Ha minden ok.Csütörtökön mindenképp mondom az orvosnak a barnázást.Egyébként mostanában lenne a menszim is.Lehet arra emlékszik a szervezet?De nekem minden terhességemnél volt ilyesmi folyás.
2015. jún. 24. 06:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, mi volt az orvosnál? Nekem az első babám elment, akkor egy pici vérszerűt láttam lefolyni a wc-n, de nem is voltam biztos benne. Nem vetéltem el, hanem elhalt. Most, hogy minden rendben van a babával, nem volt ilyen egyszer sem. Minél előbb vizsgáltasd meg magad.
2015. jún. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!