Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen bekeményedtem és...

21 hetesen bekeményedtem és fájt is, kellemetlen érzés volt. Túl vagyok hajszolva, dolgozni járok, keveset alszok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem otthon kéne maradni pihenni.

Szerintetek normális 21 hetesen úgy bekeményedni, hogy alig bírtam leszállni a buszról?


2015. jún. 24. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Emeld a magnéziumadagodat és pihenj amennyit tudsz!


Ugyanakkor én megőrültem volna, ha ilyen korán otthon kell maradnom.

2015. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél ki pár nap szabit és próbálj lazítani. Vagy írasd ki magad a dokival, nehogy gond legyen.
2015. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 hét táppénz csodára képes néha. Meg magneziumot nem tudom mit szedsz és mennyit, ha nem túl híg a szekleted lehet emelni.
2015. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te érzed! Ha neked sok, ami körülötted van, akkor maradj otthon. Ez most nem rólad szól, hanem a babáról. Neki is az a fontos, hogy szépen és nyugalomban fejlődhessen odabent.

Amúgy pedig a magnézium csodákra képes, csak valami jófélét szedj és ne Magne B6-ot (pl. magnesii citricit vagy Magnerot sokkal jobb).

2015. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Természetesen szedek magnéziumot. Napi 3x1 Citricit.

Veszélyeztetett voltam, pláne az első baba el is ment. Úgyhogy engem nem érdekel az a tény, hogy meg fogok otthon őrülni..

2015. jún. 24. 11:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyomás egy hét betegszabira. Csodát fog tenni. Visszamész dolgozni aztán ha nem bírod kiíratod magad.
2015. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom 😊

Holnap megyek a nődokimhoz meg vérvételre aztán pihenek otthon 😊

2015. jún. 24. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!