Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen érzés keveset keresni...

Milyen érzés keveset keresni és csak enni a fizetésből?

Figyelt kérdés
Tehát semmire sincs pénz, robotolsz,eszel,alszol.
2012. márc. 9. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó.
2012. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szar érzés,én már csak tudom.
2012. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz.Nagybevásárlásnál mindíg nálam van a kis számológépem, mag a listám.Mindíg azt nézem, hogy miből melyik éri meg,mit vegyek főzzek olcsón, hogy finomakat együnk.Néha azt képzelem, hogy nyugodtan mehetek vásárolni, hogy azt veszek, amit megkívánok, ha megtetszik valami, nem kell hónapokig gyűjtögetni rá. Ha neked van felesleges pénzed, akkor küldhetsz nekem:))))
2012. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudná az ember, hogy csak egy ideig ilyen rossz a helyzet, elviselhetőbb lenne, de így leélni egy életet elmondhatatlanul rossz.


Oké, persze csicseregnek a madarak, itt a tavasz, vannak más örömök is, de az, hogy nem tudsz 5-ről 6-ra jutni, hát...ez az, amit nem lehet megemészteni.

2012. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Fogalmam sincs. Én megkapom mind a 47 ezret és remekül élek. Épp építkezem. Természetesen nem hitelekből.
2012. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Fogalmam sincs. Én megkapom mind a 47 ezret és remekül élek. Épp építkezem. Természetesen nem hitelekből."


Te Gyuri! Hogy csinálod? Még a szemed se áll jól.

2012. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gondolom nem havi 47-ből.....


Nem túl jó, de nem erre kell koncentrálni.

2012. márc. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"itt a tavasz, vannak más örömök is, "


Az Orbán Viktor féle össznépnemzeti orgiára gondolsz, amit a félbolond lengyelekkel fognak tartani Pesten?

2012. márc. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
na most elöször tisztázzuk, hogy viktor vagy gyuri kérdezte, majd utána válaszolunk ha nincs titkositva 100 évre
2012. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy milyen érzés? Most őszintén! Szerinted??
2012. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!