Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, ma...

6 hetes terhes vagyok, ma elkezdtem görcsölni es verezni, miert mondra ezt a doki?

Figyelt kérdés
Felhivtam a dokit rogton es azt mondta varjak 1 orat es urana hivjam h mi a helyzet! Hivtam is es mondtam hogy azota meg kicsi verzes volt! Erre azt mondta h nincs teendo, ne menjek be a korhszba.. Miert? Elvileg vetélés is lehet , nem?
2015. jún. 25. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, miért mondta ezt a dokid. Ezt tőle kéne megkérdezni. Én viszotn a helyedben már úton lennék a kórházba!!!
2015. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha beindult a veteles akkor ugysem tudnak mit csinalni, ezert mondta hogy varj 1 orat. Benne volt a pakliban, hogy elvetelsz. Utana meg azert mondta hogy nincs teendo, mert nem veteltel el csak szokados verezgetes az elso szakadzban.
2015. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Ja es ha elveteltel volna akkor nyilvan behiv a korhazba, de igy nem latta ertelmet.
2015. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Na én orvost váltanék az biztos.. lehet progeszteron hiány a vérezgetés oka. Szedsz valamit?
2015. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Ne hallgass rá, menj kórházba. Ki tudja mi az oka a vérzésnek.
2015. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Honnan tudja h nem veteltem el? Azota is van verzes bar nem sok de van.. Bemegyek SZTKba ma mindenkeppen eaadasul faj is alul hasam , vagyis ilyen tompa erzesem van..
2015. jún. 25. 12:03
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Most azonnal orvost váltanék és kész. Ez egy seg gfej.

Menj orvoshoz, kérj progi pótlást és vizsgálatot, és keress egy lelkiismeretes orvost, aki egy vérző terhest nem telefonon diagnosztizál, hanem mondjuk dolgozni is szokott néha! Ha budapesti vagy, ajánlok jót!

2015. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jesszus...válts orvost! És irány a kórház. Majd írj.
2015. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Remélem már voltál azóta dokinál és rendben vagy. Az egy paraszt. Honnét tudja hogy elvetéltél ha nem is látott? Ennyi idősen nekem is először barnázás aztán vérzés volt, kaptam Duphastont, igaz utána is sokáig barnáztam, de itt van az 5éves fiam. A barnázás nem jelenti azt hogy feltétlenül elvetélsz! Előző terhességeimnél is nagyon sokáig barnáztam és ők is itt vannak. :) Az egyiknél brutál görcseim is voltak.
2015. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj be a kórházba. Majd írd meg mi volt.
2015. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!