Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11. hétig elég használni az...

11. hétig elég használni az utrogestant?

Figyelt kérdés
csütörtökön lépünk be a 10. hétbe, de már csak 1 levéllel van, napi 2x1et használok belőle, nincs semmi panaszom. (8.héten volt egy kis barnázás, másnapra el is múlt) Elég ha csak addig használom? Doki azt mondta majdnem kitart a 12hetes vizsgálatig, de hát nem tart ki addig. Utána még van 9nap. Szerintetek?
2010. márc. 2. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így jártam. Azt csináltam, hogy fokozatosan csökkentettem az adagot: az utolsó héten már csak napi egyet szedtem.


Elméletileg a lepény a 10. héttől bőségesen termeli a progeszteront, amit eddig ezzel a gyógyszerrel pótoltál, gyakorlatilag meg sokan azt javasolják, hogy ne hirtelen állj le a gyógyszerrel, hanem fokozatosan.


34h km

2010. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jól van, köszönöm a válaszod, akkor az utolsó pár napban majd csak esténként használok 1-et, az úgyis jobban megmarad, mint a reggeli :) Boldog babavárást neked!
2010. márc. 2. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!