Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor még negatívot tesztelte...

Amikor még negatívot teszteltetek, voltak tüneteitek?

Figyelt kérdés

Mindenhol írják, ha még nincs vizeletből kimutatható hcg hormon, akkor az illetőnek még nem lehetnek tünetei sem, mert épp a hormon jelenléte váltja ki.

De hogy néz ki ez gyakorlatban? Olvasom, sokaknak akár több hét késés után mutat csak pozitívat a teszt. Ők észleltek terhességi tüneteket, vagy csak annyit, hogy nem jött meg?

Kérem, hogy olyanok írjanak elsősorban, akiknek sokára lett pozi, pedig baba volt a dologban! Mit éreztetek? Volt mellfeszülés, hőemelkedés, bármi tünet? Hány napra rá volt végre pozitív?


Van-e itt olyan, aki korai ovuból fogant babáját sokára mutatta csak ki a teszt?


2015. jún. 25. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy hete pozi volt a teszt mire tüneteket tapasztaltam. Persze a menzesz kimaradáson kívül.
2015. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem meg pozi teszt mellett nem volt semmi tünetem. Csak a vérzés kimaradás. Később sem volt semmi bajom.


A kettő nem függ össze.

Azaz annyira igen, ahogy írod. Amíg nincs annyi HCG, hogy a teszt kimutassa, addig tüneteket sem produkál.

2015. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a negativ teszten es a verzes elmaradasan kivul semmi, de semmi tunetem nem volt. Talan 8. heten kezdett el fajni a mellem, utana meg a pocim kerekedett :)
2015. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem pms tüneteim voltak és rettenet fájtak a melleim! Amikor még negatívat mutatott a teszt de kimaradás másnapján már pozi lett:)
2015. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A pms tünetek nekem is fennállnak már legalább 4-5 napja, amikor az ovunak lett volna ideje. De ovunak híre-hamva sem volt előtte másfél héttel sem, sem azóta, a csíkja nem erősödik. Megjönni meg még nem is jöhetne elvileg, csak július 4-5 táján...
2015. jún. 25. 12:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán valamennyire releváns az én válaszom is, bár nekem a nemvárt napja körül voltak már nagyon halvány tesztjeim, de későbbi ciklusnapon is fogant (18 vagy 19.en). Viszont figyeltem végig a tüneteket, és nem is tudtam eldönteni, hogy mi van, mert jött ki pár pattanás (ahogy szokott), és a nemvárt körül, vagy előtte 1-2 nappal el kezdett érzékeny lenni a mellbimbóm is. Igaz, ez nekem pár nappal hamarabb szokott elkezdődni, de volt már, hogy hosszabb volt a ciklusom. Aztán amikor először látszott még mindig nagyon halványan, de már egyértelműen a teszten a második csík, akkor volt aznap és másnap görcsölgetés, de sokkal rövidebb ideig tartott, mint máskor, és hol éreztem, hol nem.


Itt olvastam többeknél, hogy a 34.ciklusnap körül teszteltek először halványabb pozitívat, miközben menzesz szerű tüneteik már voltak.


Én a 8-9. dpo körültől több napig enyhén émelyegtem, de nálam ez sem annyira szokatlan. A barnázás elmaradása viszont az volt:)

2015. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!