Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai ultrahangon meg...

Genetikai ultrahangon meg mondják nekem a magzat nemét? 12 hetes 2 napos

Figyelt kérdés
2015. jún. 25. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tudnak, tippelnek, DE ilyenkor ez még nagyon tipp!
2015. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, most kisfiúnak néz ki, de azért közölte, hogy ez nem 100% még ilyenkor. Mindenesetre széttárta a lábát a pici és tényleg volt ott egy kis "ujjacska". Majd jövő héten kiderül! :)
2015. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkét gyereknél tippeltek 12. héten és igazuk is lett, egyik fiú, másik lány lett :)
2015. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha látják, megmondják. Ha nem, akkor nem.

Nekem nem látta a doki, de 14. héten a doktornőm igen, meg is mondta, hogy fiunk lesz.

2015. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Leginkább attól függ, hogyan fordul és mennyire mozog.
2015. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 12+6 hetesen voltam genetikai uh-n, ott már egyértelműen láttuk, hogy fiú lesz! :) És az is maradt. De az én babám nem volt szégyenlős, premier plánba mutatta a fütykösét. :)
2015. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a genetikain azt mondták, hogy még nem látni. Utána láttam, hogy 15 ezer a nem-meghatározás...ha fizettem volna, biztos megmondják, mert utána a saját dokim egyből mondta, hogy kicsi fiú :)
2015. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!