Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan teszt ami kimutatja...

Van olyan teszt ami kimutatja a kb 1 hetes-10 napos terhesseget?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nincs 1 hetes terhesség így nincs ami kimitatná.
2015. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Volt par csepp ver,szerintem beagyazodasos verzes.

Mi a legkorabbi amikor ultra erzekeny teszt mar kimutatja?

2015. jan. 31. 16:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs!

Mivel a terhességi teszt a HCG nevű hormon alapján mutatja ki a terhességet. Vagyis azt észleli a vizeletben. A HCG pedig csak a beágyazódás után kezd el termelődni, beágyazódás pedig általában pont a 10. nap környékén van. Vagyis 1 hét után még nincs mit kimutatni!

És mivel az elején, közvetlenül a beágyazódás után még annyira minimális a HCG, hogy általában a sikeres aktust követő 2 héttel mutatja ki a teszt, vagyis már akkor, amikor késik a vérzés.

2015. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Tanuljuk mar vegre meg, hogy a terhesseget az utolso menses elso napjatol szamitjuk, es NEM a fogantatastol/peteerestol.

Ergo nincs 1 meg 2 hetes terhesseg.

2015. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz még egy hetet várni? Nem mindegy már?
2015. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Beágyazódásos vérzés ritkán van. Sokkal gyakoribb az ovulációs vérzés a ciklus közben. Ebben az esetben innentol kell szamolni a napokat a tesztig. Hanyadik ciklusnapon volt a pár csepp vér? Hány napos szokott lenni a ciklusod?

Terhességi tesztet az ovuláció utáni 10. napon érdemes legkorábban csinálni, de inkább a 14. napon, addig nincs elég hcg, amit kimutathatna a teszt.

2015. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen teszt. Várj még egy kicsit.
2015. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt beágyazódási vérzésem, és emiatt azt hittem, megjött. A teszt sem mutatta ki pontosan csak akkor, amikor már hat hetes voltam (ez volt a harmadik teszt).
2015. febr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!