Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi egész napos rosszul...

Terhességi egész napos rosszullétre szedett valaki homeopátiás gyógyszert?

Figyelt kérdés
5+5hetesen kezdődtek az egész napos rosszullétek,napi 2x-i hányás.1 hét után teljesen megszűntek, tegnap (8+3 hetesen) megint elkezdődött ugyan az. Van egy 21 hónapos fiam,így nem tehetem meg, hogy fekszek egész nap, de nagyon szenvedek. Ha nem muszáj, akkor nem szenvednék.Szedett valaki homeós bogyókat, ami segített is?Egyébként semmi házi praktika nem vált be.

2015. jún. 25. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:

A homeopátia hülyeség! Bár én nem erre szedtem,de nekem nem vált be.


Hideg kóla sem? Az nekem mindig segített.

2015. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon hideg narancslé?
2015. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Homeós bogyó semmit nem ér, nem érdemes rá pénzt költeni.


Sok ismerősömnek bevált a gyömbéres üdítő, hidegen, pró kortyokban. A gyömbér egyébként is nyugtatja a gyomrot, lehet, hogy érdemes lenne valami más formában is fogyasztani (pl. lehet kapni ázsiai boltokban savanyítva).

2015. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gyomber tea nekem hatásos volt, nem múlt el tőle a hányinger de sokat enyhult. A b6 is jó, vízben oldodo vitamin, 25 mg hatalmas mennyiség és ez a határ, ezt nem ajánlott tullepni. De egy tabi (akár 3 is) közel sincs annyi.

Ez mind többet ér mint a homeos bogyo. Én is szedtem csak másra, influenza megelőzésre de nem ért semmit, nem úsztam meg.

2015. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én szedtem, de nem segített. Nem emlékszem a nevére, holnap reggel megnézem, amikor felébred a gyerkőc. Vagy oda is adom szívesen, ha budapesti vagy, bőven maradt még és mi nem tudjuk mire használni.


Nekem egyébként a hideg alma- és narancslé segített. Elkortyolgattam reggel egy pohárral, aztán indultam el dolgozni és csak a munkahelyemen reggeliztem. Így kibírtam odáig rosszullét nélkül.

2015. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
homeopátiáról annyit, h ha elhisszük, h annál erősebb a hatás minél nagyobb koncentrációban visszük be a hatóanyagot, akkor ki is zárhatjuk az ellenkezőjét azaz, h minél kisebb a koncentrációja a hatóanyagnak, annál jobban hat. márpedig ez a homeopátia.és h miért árulják patikában ezeket a gyakorlatilag csak laktózgolyókat? mert így van némi felügyelet rájuk...és a placebó hatás jó drágán, de "csodákra" képes.
2015. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En gyomber kapszulat vettem
2015. jún. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajna nem Bp-i vagyok. Nem segít semmi féle üdítő, se kóla, se gyümölcslé, a víztől meg felfordul a gyomrom :( lehet kapni egyébként gyömbér teát, vagy gyömbért kell venni és azt megcsinálni teának?
2015. jún. 26. 08:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Én megcsináltam. Reszelni kell gyombert és forró vizzel leonteni, ugy hagyni majd leszurni. Mézzel és citrommal izesiteni. Egyébként veletlenul akadtam rá, nagyon fájt a torkom és ezt ajánlották rá és még a hanyingerre is jó. :) tobb helyen olvastam, hogy legalabb olyan hatasos mint a b6 vagy deadalon. Jobb lett tőle.. nem mondom hogy megszűnt de nekem így az elviselhető kategoriaba esett a hányinger..

Nem éppen finom amugy de hat valamit valamiert... szoval nem kell sajnalni belole a mezet.

2015. jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!