Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki napokkal a...

Van itt olyan, aki napokkal a nem várt előtt tesztelt szép pozit, egész napos rosszullétek gyötörték és nem lettek ikrek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, kétszer is. Miért lennének ikrek? Csak mert rosszul vagy?
2015. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt olvastam sok helyen, ha a nem várt előtt már pozitív lett a teszt és egész napos rosszullét gyötör, akkor esélyes, hogy ikrek lesznek, de én nagyon nem szeretném. Már van egy fiam és mindig is kettőt akartunk
2015. jún. 11. 13:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, 4 nappal a nemvárt előtt teszteltem, pillanatokon belül pozitív lett. 6 nappal korábban nagyon halvány lett a teszt. Hatodik héten kezdtem rosszul lenni, egész nap émelyegtem. Most vagyok 14 hetes, és egy baba van, doki azt mondta, simán csak korábban volt peteérés ezek szerint és korábban fogant.
2015. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem várt után 5(!) nappal lett halvány pozitív a tesztem, a hetedik héttől volt enyhe émelygésem kb. a 12. hétig, és ikreim lettek :)
2015. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt 1 nappal a Clearblue digitális már 5+ hetes terhességet mutatott, egész nap hánytam. Én is gyanakodtam ikerterhességre, de egy lánykám született, kiírás előtt 1 nappal. Spontán indult be a szülés.
2015. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nemvárt előtt 6 nappal lett erős pozitív a teszt és egy baba van :) 10 hetes km
2015. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja és úgy, hogy a férjem ikrek (utolsó voltam)
2015. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és gratula mindenkinek! :) Kedden kiderül minden az uh-on :)
2015. jún. 12. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!