Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hét hetes vagyok. Faj a hasam...

Hét hetes vagyok. Faj a hasam egész reggel ota! 😔 Mintha meg akarna jonni, de mégsem olyan. Szúr egy kicsit. Tesom szerint ez normalis, azt mondja novekszik a kicsike. Nem verzek, se barnazok, semmi. Szerintetek minden oké?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, vegyél be egy szem magnéziumot. Lesz még ilyen.
2015. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amig nem durva a fajdalom vagy pihenesre mulik semmi baj.nekem is szokott.viszont olyankor le kell pihenni.MagneB6ot meg szedjél
2015. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg, minden rendben. Hidd el tudnád, ha valóban baj lenne. Én sajnos múlt héten át estem át egy műtéten méhen kívüli terhesség miatt. Hát ahogy kezdődtek a fájdalmak rögtön tudtam, hogy ez nem normális érzés!
2015. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Harmasnak:sajnálom nagyon :(

De ne add fel lesz meg babád ️

Nekem azóta is gyakran faj,es nagyon minimálisan de barnazok :(

Aggódom. Tegnap voltam orvosnál,kiderült Nem hat hetes vagyok ahogy en "számoltam",hanem 7hetes 6napos! ️

Azt mondta minden oké,de meg sem vizsgált.(Angliában elek)

Jovo csütörtökön lesz uh. De miért faj es miért van egy kicsi barna? Felek 😔

2015. jún. 27. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Akkor Angliában is elég furcsa a hozzá állás. Én Ausztriában élek, de már a hátamon fel áll a szőr az itteni orvosi mentalitástól.
2015. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ilyenkor kivanom,barcsak teleportálhatnek :(

en nem birom tovabb,ugyanugy faj a hasam idokozonkent, barnazok is minimálisan,holnap elmegyek orvoshoz. addignem jovok haza,meg nem neznek meg!

2015. jún. 28. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!